Ko dabas vērotājs Vilis Bukšs aicina darīt 15. oktobrī? 2

Piektdien, 15. oktobrī, ir viena no Vēja Mātes dienām. Šajā un turpmākajās trīs dienās vēroja vēju virzienus. Tie iezīmēja rudens valdošos vējus, savā blogā raksta dabas vērotājs Vilis Bukšs.

Ticējumi. Ja šajās dienās gulbji iet prom vakarā – būs agrs rudens; ja rīta pusē – būs vēls rudens. Ja vējš no austrumiem, būs auksta ziema.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Lorensa

Lai ar kaadi vejei puus lai visi puus tev paari..

pirms mēneša, 2021.10.15 13:00

Lorensa

Bagata mes tauta esam latviesi.. mums ir tik daudz maates..veeja maate..juuras maate.meza maate zemes maate..tas ir kaut kas loti sirdij tuvs un sevisks.ipasa saikne ar dabu..no seniem laikiem musu senci veeroja laika apstaklus un paregoja laiku dzivodami harmonija ar dabu..to milot cienot un tautas dainaas cildinot un apdziedot tas skaistumu...esam krietni kluvusi veesi ar ironiju uztveram vila buksa prognozes..vins vero dabu..tas vina hobijs..interesanti..kaut gan ne vienmer tas piepuldas..jo milie mes vairs neesam tadi ka musu senci..ari daba vairs nav tik tira..ta ir piesarnota un atkariga no daudziem blakysapstakliem..bet vilis tic un peta..pieraksta..lai vinam veicas..un lai piepildas vina verotas laika prognozes

pirms mēneša, 2021.10.15 13:12

Izklaide

Uz rekurzeme.lv pilno versiju