Bunkā mājsēdes laikā izjauc jauniešu ballīti; kopumā 23 protokoli 7

Sestdien, 13. novembrī, pirms pulksten deviņiem vakarā Valsts polcijā tika saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novada Bunkas pagastā kādā īpašumā pulcējas vairāki jaunieši, kuri nav no vienas mājsaimniecības.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ieradās notikuma vietā ap pulksten deviņiem vakarā, kur konstatēja, ka īpašumā tiešām atrodas jaunieši - kopumā 14 - deviņi puiši un piecas meitenes, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Policisti konstatēja, ka no 14 jauniešiem deviņas personas bija nepilngadīgas. Veicot alkohola pārbaudi visām nepilngadīgajām personām, tika konstatēts, ka visas nepilngadīgās personas bija alkohola reibumā.

Notikuma vietā tika noskaidrots, ka jaunieši svinējuši 18. dzimšanas dienu kādam jaunietim.

Valsts policijā ir uzsākti 14 administratīvā pārkāpuma procesi pret visām personām par pulcēšanās ierobežojumu neievērošanu. Savukārt pret visām deviņām nepilngadīgajām personām ir uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi par atrašanos alkohola reibumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Lorensa

Es gribu apsveikt jubilaru 18.gadu pieturaa..turies dzekin..lorensa par tevi pacel sampi..un velta dziesmu bet vai tu atnaksi kad man vairs nebus sespadsmit.. lorensa ir soliste..es atceros kad man palika 18. Oi kas par balli bija un iedzeram ar..galugala pilngadiba janisvin..bet skumji ka sobrid starp cilvekuem ir tik daudz stukacu.lai atnemtu haunietim prieku but starp draugiem..laikam jau policiem ari nav bijysi jauniba..palikusi visi par burtu kalpuem tijai sodit un sodit..jaut gan jaunuesi nemaz neslimo...bet runa jau ir par cilvecibu..kura panazam pazud no cilveciskam vertibam.

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.15 17:35

Anniņa

Dusmīgs, bet dzīvs!

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.17 15:26

Ha ha

Valdošās kliķes sarksuņi labi pastrādāja. Beidzot maiņu mājās savai ģimenei varēja palielīties kādus bīstamus noziedzniekus sodīja. Arī stukač var kaifot par svētīgi padarītu darbu . Bet karmas likumi vēl jo projām darbojas. Tā kad gaidiet savu rindu.

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.15 18:11

Gomora

Tiem stukačam vajadzetu mēli izraut neļauj jauniešiem patuset

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.15 19:49

Viszinis

Sūdzambībeles bija 2 mērģeles, kuras netika ielūgtas uz ballīti. Princeses noteikti nav dzirdējušas par tādu lietu kā karma!!!

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.15 22:35

Zinaīda

Baigi interesanti, par tusiņu un protokoliem vienalga. Bet vnm šādos gadījumos vainīgs stukačs, paši visu salaiž grīstē, bet vainīgs stukačs. :D :D :D Ja smadzeņu nav, tur diemžēl nav iespējams palīdzēt, citu acī skabargu redz, savā baļķi nē :D :D :D

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.16 08:03

Zinaīda

Noteikumus zinājāt, tad jāmāk arī nest atbildība!

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.16 08:04

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju