Gaviezē sieviete lielā kunga dūšā avarē ar "Chrysler" 1

Trešdien, 20. oktobrī, avārija notika Dienvidkurzemes novada Gaviezes pagastā, kur piedzērusies sieviete iebrauca grāvī ar automašīnu "Chrysler".

20. oktobrī pulksten 13.40 Valsts policija saņēma informāciju, ka Gaviezes pagastā grāvī atrodas automašīna "Chrysler". Negadījuma vietā policisti konstatēja, ka grāvī iebrauca sieviete, kura bija 2,97 promiļu reibumā, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Trešās personas manta negadījumā netika bojāta. Negadījumā cietušo nav. Valsts policija uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu.

20. oktobrī pulksten 13.10 Liepājā, Nīcas ielā, tika konstatēts, ka vīrietis brauca ar automašīnu "Audi", būdams 2,36 promiļu reibumā. Vīrietis brauca bez tiesībām. Tika uzsākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lorensa

Ko lai saka..varbut alkohols ir vienigais glabins sievietei cina ar stresu ..ko rada obligata vakcinacija lokdovns.. daudziem.darba zaudesana vai depresija un stres no si arpratiga laika..pajautajiet kurs tagad jutas labi..varbut retais..ja jau tik daudz promilu nevajadzeja sesties pie stures ..vareja nosisties vai avarija ciest citiem..bet tada smigaa par to nedomaa.vajadzeja dzert maajas..ja nebutu alkohola daudzi sajuktu prataa..ticiet man..nu cik var tas cilvecins izturet..neataisnoju dzerajus..bet tagad pat aturibnieks var klut par dzeraju

pirms mēneša, 2021.10.21 16:31

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju