Kurzemes reģionā 28 spēkratiem konstatētas satiksmei neatbilstošas riepas 2

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija darbinieki, šonedēļ turpinot transportlīdzekļu pārbaudes un pastiprināti pievēršot uzmanību automobiļu riepu stāvoklim, Kurzemes reģionā 28 spēkratiem konstatējuši satiksmei neatbilstošas riepas, aģentūru LETA informēja CSDD Sabiedrisko attiecību daļā.

Kopumā šonedēļ tika pārbaudītas 878 automašīnas, vēsta LETA.

CSDD informē, ka reida laikā vienam automobilim konstatētas trīs pilnībā nodilušas (pat ar atdalījušos protektora slāni) ziemas riepas un vienu nodilusi vasaras riepa. Šim automobilim uzreiz tika atņemtas numura zīmes, anulēta tehniskās apskates uzlīme, kā arī piemērots attiecīgais naudas sods. Tādējādi novērsta šāda auto dalība satiksmē.

Savukārt pārējiem automobiļiem tika anulēta tehniskās apskates uzlīme un piemērots naudas sods, informē CSDD.

CSDD un VP aicina autovadītājus iepazīties ar prasībām transportlīdzekļu riepām ziemas periodā. Kaut arī transportlīdzekļu riepu vecums Latvijā nav ierobežots, tomēr CSDD aicina neizmantot riepas, kas ir vecākas par pieciem līdz sešiem gadiem.

Ņemot vērā pārbaudēs konstatēto realitāti uz ceļa, CSDD un Valsts policija turpinās šādus reidus, rūpējoties par satiksmes drošību ziemas apstākļos.

Jau ziņots, ka  turpmāk ar neatbilstošām riepām aprīkotām automašīnām tiks liegta dalība ceļu satiksmē, anulējot tehniskās apskates uzlīmi un atņemot numura zīmes. CSDD informēja, ka šāds lēmums balstīts uz transportlīdzekļu pārbaudes rezultātiem Daugavpils reģionā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

trallallā

Un tagad izstāstiet, kur palika šie auto??? Uzlīme nav, ko tālāk??? VISI sauca treli? Nez vai tik daudz Kurzemē tādu ir!? :D :D :D

pirms 8 mēnešiem, 2019.12.06 18:43

Borodach

Kā, kur palika? Tolmets atbrauca un savāca!????

pirms 8 mēnešiem, 2019.12.10 08:50

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju