Liepājā driftē krustojumā uz Tramvaja tiltu 1

Ceturtdien, 25. novembrī, ap pulksten 20.40 Liepājā, Jūras ielā tika fiksēta automašīna “BMW”, kuras vadītājs pārvietojās virzienā no Radio ielas puses uz Lielās ielas pusi un veicot nogriešanās manevru pa kreisi uz Tramvaja tiltu, radot apzinātu sāsnslīdi, vietā, kur notiek ceļu satiksme un tiek apdraudēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, kas izpaužas kā agresīvā braukšana, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā vairāku tādu citu citam sekojošu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu izdarīšana, kuri saistīti ar ceļu satiksmei bīstamu vai traucējošu situāciju radīšanu, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro.

Valsts policija atgādina, ka nepamatots risks, autovadītāju prasmju pārvērtēšana, nepārdomāti un pārgalvīgi manevri un ātrums – tie ir iemesli, kas var novest pie smagām sekām. Valsts policija aicina nebūt pārgalvīgiem, ievērot savstarpējo cieņu un sapratni uz ceļa, un neapdraudēt sevi un apkārtējos.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lorensa

Bmv ir naves auto loti nestabilas un bistamas..visvairak avariju tiesi ar vinam..agresivs..a varbut tai brridi ka vinam piezvaniha sefs un un darba pieorasiha suna pasi.kuras vinam nav

pirms mēneša, 2021.11.27 17:47

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju