Liepājā uzbrūk taksometra vadītājam

Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Kārļa Zāles laukumā, 28. decembrī ap pulksten 21.40 starp taksometra vadītāju un pasažieri ir izcēlies konflikts – pasažieris esot uzbrucis taksometra vadītājam, raustot viņu aiz apģērba un iesitot ar dūri pa seju, portālu "Rekurzeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka apsardzes darbinieki jau bija aizturējuši vīrieti, savukārt taksometra vadītājs miesas bojājumus nebija guvis un medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama. Pasažieris bija tādā alkohola reibumā stāvoklī, ka no viņa nebija iespējams paņemt paskaidrojumu. Vīrietis tika nogādāts policijā, kur pēc viņa ieradās radinieki, taču Kurzemes reģiona pārvaldes teritorijā viņš pretojās saviem radiniekiem un gribēja iesist Valsts policijas transportlīdzeklim. Vīrietis turpināja būt agresīvs, tāpēc viņam tik uzlikti roku dzelži un viņu nogādāja atskurbtuvē.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Saskaņā ar Administratīvo sodu likumu par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personu mieru, iestāžu, komersantu vai citu institūciju darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms), piemēro naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju