Medzes pagastā vīrietis, aizmiegot pie stūres, avarē ar smago automašīnu 2

Otrdien, 12. oktobrī, ap pulksten 12 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Medzes pagastā ir avarējusi automašīna. Valsts policijas amatpersonas ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka vīrietis, vadot smago transportlīdzekli “Volvo”, būdams noguris, pie stūres aizmiga, kā rezultātā nobrauca no ceļa uz apgāzās grāvī. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma processValsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Kā jau iepriekš CSDD kampaņas “Apstājies, pirms atslēdzies!” ietvaros skaidroja, nogurums ir neapzināts risks, par to ir jārunā skaļi, brīdinot sabiedrību par sekām. Autovadītāja spēkos nav pretoties miegam. Vienā brīdī cilvēks atslēdzas pie auto stūres, kam sekas var būt letālas – aizmidzis autovadītājs apdraud ne tikai sevi un pasažierus, bet ikvienu satiksmes dalībnieku. 

Ja cilvēks jūt, ka pie auto stūres sāk pārņemt nogurums, svarīgi ir atrast tuvāko drošo vietu, kur apstāties un izkustēties. Var uzlikt modinātāju, lai tas skan pēc 20 minūtēm un pagulēt spēka snaudu, taču svarīgi atcerēties – ja guļot pārsniegsi 20 minūtes, sāksies dziļā miega fāze, pēc kuras jutīsies vēl vairāk neizgulējies.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Lorensa

Man jau skiet ka visi ir nogurusi ..dazs no naktsdarba dazs no tala cela un neguletam naktim ..no parslodzes darbaa..dzivee..kas zin..tikai ne visi sezas pie stures..citiem nav variantu..jasteidzas jabrauc ..iznakums avarija nave pasam un citiem..laikam jau nevienu neparliecinas..nogurums nav alkohols neviens to neizmeris..atliek vien pasam padomat neizaicinat likteni sev un citiem.

pirms mēneša, 2021.10.13 15:17

Lorensa

Bija man reiz pazina loti stradigs cilveks stradaja dienas un naktis..vienmer vinam likas par maz vajag un vajag..pec nakts darba no rita brauca majas..palika slikti..nobraucano cela malaa apstajas un tulit nomira..parslodze...tas vien liek secinat ka tada ir cilveka daba vienmer par maz jarauj pari spekiem bez atputas..un beigaas .nave..nekam vairs nav nozimes.bet vareja vis but savadak..jaatceras ka visu pasaules naudu nesavaksi.

pirms mēneša, 2021.10.13 15:25

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju