Nepilngadīga meitene Liepājā izkrīt pa logu, bēgot no policijas nelegālas ballītes laikā

Otrdien, 12. janvārī, ap pulksten 23.50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no dzīvokļiem Celtnieku ielā notiekot trokšņošana un traucējot pārējiem iedzīvotājiem naktsmieru.

Ierodoties notikuma vietā, vadoties no dzirdamajiem trokšņiem, tika noskaidrots, kurā dzīvoklī notiek trokšņošana. Tika noskaidrots arī tas, ka dzīvoklis tiek izīrēts īstermiņā, informē Liepājas Pašvaldības policija.

Pie policijas darbiniekiem vērsās kāda persona, kura paskaidroja, ka esot redzējusi, kā pa dzīvokļa logu esot izkritusi kāda meitene. Nekavējoties pārbaudot informāciju, fakts apstiprinājās, tika ievērotas divas personas, no kurām viena gulēja uz zemes, bet otra centās sniegt palīdzību. Uz notikuma vietu nekavējoties tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki un līdz viņu ierašanās brīdim, pašvaldības policisti sniedza cietušajai jaunietei pirmo palīdzību.

Pēc meitenes nodošanas mediķiem, turpinot noskaidrot lietas apstākļus, atklājās, ka nepilngadīgā meitene neesot vēlējusies nepatikšanas, jo bija reibuma stāvoklī un centusies izkāpt pa otrā stāva logu.

Piesaistot Valsts policijas darbiniekus tika iekļūts dzīvoklī un noskaidrojās, ka tajā pulcējās desmit jaunieši, lai svinētu drauga dzimšanas dienu. Piecas no desmit personām bija nepilngadīgas. Darbu notikuma vietā pārņēma Valsts policijas darbinieki lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova norāda, ka policija ir uzsākusi vairākus administratīvo pārkāpumu procesus par ārkārtējās situācijas laikā esošo noteikumu pārkāpšanu - pulcēšanos, kā arī par to, ka nepilngadīgas personas bija alkohola reibumā.

Par negadījumu, kurā jauniete izkrita pa logu un guva traumas, ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 23.nodaļas – “Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību”.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju