Priekulē kopā ar bēdīgi slaveno jaunieti policijas nagos iekrīt vēl viens meklēšanā esošs puisis 2

Jaunietis Priekulē, kas šonedēļ īsā laika periodā divas reizes nonāca Valsts policijas redzeslokā, izdarot vairākus ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus un kopumā tiekot pie 4740 eiro liela naudas soda, šonakt apturētajā automašīnā nebrauca viens.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova portālam "ReKurZeme" norāda, ka automašīnā atradās vēl cita persona – 18 gadīgs jaunietis, kurš iepriekš nonācis policijas redzeslokā par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē un bez tiesībām. Jaunietis bija meklēšanā par iepriekšminēto pārkāpumu, kā rezultātā tika aizturēts un nogādāts ieslodzījuma vietā. Ņemot vērā to, ka arī viņš mājsēdes laikā atradās ārpus dzīvesvietas, viņam tika piemērots naudas sods par mājsēdes neievērošanu – 500 eiro.

"ReKurZeme" jau rakstīja, ka šonakt, 4.novembrī, ap pulksten 1.30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas Priekulē, Galvenā ielā apturēja automašīnu “Subaru” un konstatēts, ka 20 gadīgs jaunietis to vadījis, būdams 2,32 promiļu reibumā, un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Likumsargi konstatēja, ka automašīnai nebija neviena no noteiktajām numura zīmēm, nebija veikta īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana un noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate. Ņemot vērā to, ka jaunietis pārvietojās laikā, kad valstī ir noteikti stingri pārvietošanās ierobežojumi, ir arī uzsākts administratīvais process par mājsēdes neievērošanu un piemērots sods – 1500 eiro. Šoreiz kopā ar visiem pārkāpumiem naudas sods sasniedz 1740 eiro.

Jaunietis tika aizturēts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas vietā Liepājā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes ēkā. Par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē un bez tiesībām, ir uzsākts kriminālprocess. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem.

Jau trešdien ziņojām, ka transportlīdzekļa vadītājam 2.novembrī tika piemērots naudas sods par sešiem Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem – 3000 eiro.

Valsts policija atgādina, ka šādas darbības ir krimināli un administratīvi sodāmas. Ja citi jau pēc viena soda saņemšanas, savu kļūdu ir sapratuši, tad diemžēl šis jaunietis meklē arvien jaunas iespējas, lai pārkāptu likumu un tas nav pieļaujami. Valsts policija aicina ziņot, ja esat aculiecinieki likumpārkāpumiem, vai jums ir aizdomas, ka šoferis pie stūres ir sēdies alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Zvanīt var Valsts policijai pa tālruņa numuru 110 jebkurā diennakts laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Priekulnieks

Kur palika motociklists,kas pēc plkst.22 dragājās pa Aizputes ielu,pamuka?Šodien dubļains mocis stāv pie mājas Liepājas ielā.Nenoķerts,tātad nav vainīgs.Un kapēc Priekulē nav pašvaldības policijas?

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.04 19:30

Pareizā

Paldies policijas darbiniekiem....tikai vajadzētu biežāk pabraukāt...un ne tikai pilsētā..... neviens jau nav vainīgs, ka joprojām ir jaunieši un ne tikai, kuri ar galvu nedraudzējas..... neizprotot kāds drauds ir jebkuram no mums... vispirms jau vajadzētu jebkuru dzerājšoferīti sodīt ar pamatīgākiem sodiem, bet tas ir cits stāsts

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.06 20:05

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju