Priekulē šonakt jaunietis savam 3000 eiro sodam piepelna klāt vēl 1740 eiro 5

Šonakt, 4.novembrī, ap pulksten 01.30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas Priekulē, Galvenā ielā apturēja automašīnu “Subaru” un konstatēts, ka 20 gadīgs jaunietis to vadījis, būdams 2,32 promiļu reibumā, un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Likumsargi konstatēja, ka automašīnai nebija neviena no noteiktajām numura zīmēm, nebija veikta īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana un noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate. Ņemot vērā to, ka jaunietis pārvietojās laikā, kad valstī ir noteikti stingri pārvietošanās ierobežojumi, ir arī uzsākts administratīvais process par mājsēdes neievērošanu un piemērots sods – 1500 eiro. Šoreiz kopā ar visiem pārkāpumiem naudas sods sasniedz 1740 eiro.

Jaunietis tika aizturēts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas vietā Liepājā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes ēkā. Par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē un bez tiesībām, ir uzsākts kriminālprocess. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem.

"ReKurZeme" jau trešdien rakstīja, ka šim jaunietim 2. novembrī tika piemērots naudas sods par sešiem Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem – 3000 eiro.
 
Valsts policija atgādina, ka šādas darbības ir krimināli un administratīvi sodāmas. Ja citi jau pēc viena soda saņemšanas, savu kļūdu ir sapratuši, tad diemžēl šis jaunietis meklē arvien jaunas iespējas, lai pārkāptu likumu un tas nav pieļaujami. Valsts policija aicina ziņot, ja esat aculiecinieki likumpārkāpumiem, vai jums ir aizdomas, ka šoferis pie stūres ir sēdies alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Zvanīt var Valsts policijai pa tālruņa numuru 110 jebkurā diennakts laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

priekulists

Būtu vismaz vēl normāli mucis no mentiem, lai lielāks akšen

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.04 13:55

Beibleids

Ganjau kāds no Sērmol dzimtas:D

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.04 23:39

S.

Seņko dzimtas

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.05 08:50

Fun

Labak jau ir pasedet, kamer karinsh pie pults. Sodu tapat nesamaksas un tas tiks anulets. Xd

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.05 07:32

Boņuks

Beibleids.... Aizveries vienkārši satiekamies es tev no raušu tavu kūli...

pirms mēneša, 2021.11.18 23:43

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju