Vecpils pagastā dāma izraisa sadursmi ar pretim braucošā vīrieša automašīnu 5

Otrdien, 23. novembrī, ap pulksten 6.50 Valsts policijā saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novadā, Vecpils pagastā ir noticis ceļu satiksmes negadījums.

Noskaidrots, ka sieviete vadīja automašīnu “Volkswagen” Dienvidkurzemes novadā, Vecpils pagastā pa autoceļu A9 (Rīga-Skulte-Liepāja) un, neizvēloties atbilstošu braukšanas ātrumu atbilstoši ceļu meteoroloģiskiem apstākļiem (slapjš sniegs, lietus), kā rezultātā zaudēja kontroli pār transportlīdzekli un iebrauca ceļa braucamās daļas pretējā joslā, kur notika sadursme ar pretim braucošo transportlīdzekli “Peugeot”, kuru vadīja vīrietis, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Negadījuma rezultātā tika bojāti abu transportlīdzekļu sāni un ceļa norobežojošā barjera piecu metru garumā. Negadījumā cietušu  cilvēku nav.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Lorensa

Mja damam vienmer ir prieksroka.ari avariju izraisisanaa..

pirms mēneša, 2021.11.24 12:41

Lorensa

Lornsai sodien uz slidena cela paslideja kaja un avarija uz lidzenas vietas..sasita celi un nevajag ne auto knapi aizkliboja lidz majam...bet notika brinums..majas sapes pargaja..jo lorensa paludza dievinam lai pasarga no slimnicas.

pirms mēneša, 2021.11.24 12:46

DNS

Rekurzemei galīgi nav ko tautai pastāstīt ! Vēl vajag uzrakstīt, cik vakar tantiņu paslīdēja uz slidenas ietves, cik puišeļi dabūja pa degunu ar sniega pikām u.t.t. Ejiet ārā no kabinetiem, žurnālisti, apjautājiet, kā cilvēkiem iet pa dzīvi un darbu, ko 6 mēnešos padarījuši jaunie deputāti u.t.t.

pirms mēneša, 2021.11.24 13:40

To dns

Acimredzot ja jau lasii tad ir interesanti raksti vai ne..

pirms mēneša, 2021.11.24 14:04

Lorensa

Vai tu zini dns ka cilvekiem jusu covidi ***idi raksti lidz kaklam..un tu gribi zinat ka vini jutas varu teikt reti suudiigi.palikusi bezbdarba..kas ta par dzivi ..bads un bezceriba..a depurati ta noedusies ka pakaljas no kresla vairs nevar pacelt no bezdarbibas....strunts par bitem ka tik medus...kuru ninterese latvijas nakotne..nevienu tijai savs bankas konts.ta luk..lorensai sos rakstinus nenaz negribas lasit..kaa pueriebusies

pirms mēneša, 2021.11.24 14:56

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju