Vērgales pagastā dzērumā brauc milzīgā ātrumā 1

23. maijā ap pulksten 21.30 Pāvilostas novadā, Vērgales pagastā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas fiksēja automašīnu ”Mazda”, kuras vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar braukšanas ātrumu 90 kilometri stundā, traucās ar 160 kilometriem stundā, tādējādi pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu par 70 kilometriem stundā.

Apturot automašīnu, tika konstatēts, ka vīrietis vadīja spēkratu būdams 1,15 promiļu reibumā, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likum, par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 360 līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,0 promili, bet nepārsniedz 1,5 promiles, piemēro  naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 850 līdz 1400 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz trim gadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jauki

To nomali jau sen vajag kontrolēt. Tusiņi pandēmijas laikos, ierobežojumu neievērošana, ātrums jau sen nav šķērslis.
Varbūt būs še miers a beidzot.

pirms 6 mēnešiem, 2021.05.24 13:34

Kriminālziņas

Uz rekurzeme.lv pilno versiju