Ar Lieldienu koncertu "Lielajā dzintarā" uzstāsies "Rīgas Gospelkoris" un Kristīne Prauliņa 1

Gaidot Lieldienas, 11. aprīlī pulksten 17 Pasaules koru olimpiādes divkārtējie zelta medaļas laureāti “Rīgas Gospelkoris” un talantīgā džeza dziedātāja, kora diriģente Kristīne Prauliņa aicina uz īpašu svētku koncertu Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”. Programmā – krāšņs Lieldienu stāsts mūzikā un dzīvespriecīgas afroamerikāņu baznīcas melodijas, informē SIA “Lielais Dzintars” Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Santa Margeviča.

“Lieldienām “Rīgas Gospelkoris” sagatavojis jaunu koncertprogrammu, ko caurvīs brīvības un dzīvotprieks, silti ritmi, dziedātāju un mūzikas instrumentu tembru sulīgs sakausējums un plašums. Klausītāji varēs baudīt gan krāšņo Lieldienu stāstu "Mateja 28", gan arī dzīvespriecīgas afroamerikāņu baznīcas melodijas angļu un latviešu valodā. Tāpat būs iespēja piedzīvot vairāku jaunu manu īpaši “Rīgas Gospelkorim” sacerētu dziesmu pirmatskaņojumus,” uz koncertu Liepājā aicina kora diriģente un soliste Kristīne Prauliņa.
Koncertā izskanēs gan mūsdienu autoru, tostarp Kērka Frenklina (Kirk Franklin) un Donalda Lorensa (Donald Lawrence) darbi, gan arī klasiski skaņdarbi gospel aranžijās – "Total Praise", "Ved mani, Dievs" un "Mateja 28".

“Rīgas Gospelkoris” ir divkārtējs zelta medaļas ieguvējs Pasaules koru olimpiādē. Kora diriģente un soliste ir pazīstamā džeza dziedātāja, starptautiskā džeza mākslinieku konkursa "Riga Jazz Stage" Grand Prix balvas ieguvēja Kristīne Prauliņa. Koris dibināts 2003. gadā un koncertē gan Latvijā, gan ārvalstīs. Ar panākumiem tas uzstājies gospelmūzikas festivālos Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs, kā arī piedalījies dažādos pašmāju un ārzemju projektos kopā ar populāriem izpildītājiem – dziedājuši “Prāta Vētras” “Skārda bungu tūrē”, koncertējuši kopā ar Grammy balvas laureātu, komponistu un dziedātāju Donaldu Lorensu no ASV, diriģenti Kārenu Gibsoni (Karen Gibson) no Lielbritānijas u.c.

“Rīgas Gospelkora” pavadošajā sastāvā spēlē gan Latvijā, gan ārzemēs atzinību izpelnījušies mūziķi – Toms Mikāls (taustiņi), Reinis Ozoliņš (basģitāra), Jānis Kalniņš (ģitāra) un Miķelis Vīte (sitaminstrumenti).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Neticu

Tiešām? Koncerts notiks?

pirms 4 mēnešiem, 2020.03.19 12:43

Kultūra

Uz rekurzeme.lv pilno versiju