Liepājā notiks diskusija ar fotogrāfu Jāni Deinatu

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudija "Fotast" sāk atklāto paneļdiskusiju ciklu par kvalitatīvas vizuālās komunikācijas nozīmi publiskajā telpā "Fokusā - Fotogrāfija", un pirmā diskusija fotogrāfa Jāņa Deinata vadībā notiks šodien no plkst.14 līdz Liepājas Biznesa inkubatora telpās, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Paneļdiskusiju cikla mērķis ir piedāvāt izaugsmes iespējas fotogrāfiem-amatieriem, mācoties no labākajiem nozares speciālistiem, pētot un analizējot fotogrāfijas vēsturisko vērtību sinerģiju mūsdienās, kompozīciju, fotografēšanas paņēmienus un cilvēka psiholoģiju attēla veidošanā un uztverē.

Deinats, kurš būs pirmais diskusiju cikla viesis, daudzu gadu laikā veidojis Latvijas kultūras, mākslas, biznesa un politikas redzamāko un nozīmīgāko cilvēku portretus. Kopš 1997.gada Deinats ir arī Dailes teātra fotogrāfs un savu personīgo fotomākslas projektu realizētājs.

Deinata nozīmīgākās personālizstādes ir "Cilvēki muzejā", "Paliek II", "Ainas/XI", "Pasaules mala".

Paneļdiskusiju cikla pavasara sesijā kopumā ieplānotas trīs tikšanās ar profesionāliem un mākslinieciski spēcīgiem fotogrāfiem.

Pievieno komentāru

Kultūra

Uz rekurzeme.lv pilno versiju