Andžs Flaksis startēs Latvijas kausā e-riteņbraukšanā

Nākamajā trešdienā "Zwift" platformā notiks "Veloprofs" Latvijas kausa sacensības, kurās piedalīsies Latvijas labākie šosejas un kalnu riteņbraucēji, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācijas.

Sacensībām starts tiks dots plkst.19 un tajās varēs piedalīties ne vairāk par 100 braucējiem. Dalība pasākumā būs bezmaksas, vēsta LETA.

Dalībnieki uz saviem velotrenažieriem, kas, ņemot vērā digitāli atainotās distances reljefu, maina slodzes (mīšanās grūtības pakāpi), veiks 40 kilometru garu distanci pa kādu no populārajiem maršrutiem.

Ar savu dalību pasākumu pagodinās visi pašmāju labākie šosejas, kā arī kalnu riteņbraucēji. Viņu vidū pasaules tūres komandās startējošie - Toms Skujiņš, Emīls Liepiņš (abi - "Trek - Segafredo") un Krists Neilands ("Israel Start - Up Nations"), kā arī tādi labi zināmi šosejas un kalnu riteņbraucēji kā Māris Bogdanovičs, Andžs Flaksis, Mārtiņš Blūms, un Oskars Muižnieks.

Viņiem pievienoties aicināti arī citi velosporta cienītāji, kuriem ir nepieciešamais velotrenažieris un "Zwift" lietotne. Plānots nodrošināt arī tiešraidi, lai sacensību gaitai varētu sekot ikviens interesents.

Sacensību formāts paredz, ka pirmās 15 minūtes tiks veiktas visiem dalībniekiem vienā tempā, dodot iespēju aprunāties ar vadošajiem šosejas un MTB riteņbraucējiem. Turpinājums jau būs sacensību režīmā. Tiks noskaidroti un ar balvām apbalvoti ātrākie vīri un dāmas.

Pievieno komentāru

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju