Ar pirmajām četrām spēlēm sāksies Liepājas amatieru basketbola čempionāts 1

Sestdien, 16. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā ar ”Lesjofors” un SK ” Jumts” spēli sāksies Liepājas pilsētas basketbola čempionāts.

Dalību Liepājas pilsētas basketbola čempionātam ir apstiprinājušas 12 komandas, kuras tika sadalītas divās divīzijās. Organizatori lepojās ar to, ka šī būs jau piektā sezona pēc kārtas, kad pilsētas basketbola čempionāts norisināsies divās divīzijās, portālu "ReKurZeme" informē čempionāta pārstāvis Dāvis Plūme.

Komandu sadalījums par divīzijām:
1. divīzija

“Oskara Transports”
“Nīca/BL Inženiertīkli”
“Grobiņa/Ģeodēzists”
“Kempings ODS”
“Promenade Hotel”

2. divīzija
“Lesjofors”
“Gavieze”
“LSSS”
“Grobiņa/Fēnikss”
SK “Jumts”
“Kraukļi”
“Liepājas Universitāte”.

Jaunums šogad būs, ka sporta veikals “Sporta Bode” katram mēneša vērtīgākajam spēlētājam sarūpēs dāvanas, kā arī sezonas beigās apbalvos katras divīzijas “MVP”.

Ņemot vērā stingros Covid-19 slimības ierobežojumus, čempionāts norisināsies “zaļajā režīmā”. Dalībnieki čempionātā varēs piedalīties tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem. Attiecībā uz skatītājiem, čempionāta organizatori ir nolēmuši spēles aizvadīt bez skatītāju klātbūtnes. Izņēmums būs vienu reizi mēnesī, kad tiks organizētas centrālās spēles abu divīziju ietvaros Olimpiskā centra Arēnā, kad ikvienam ar Covid-19 derīgu vakcinācijas sertifikātu tiks dota iespēja apmeklēt spēles. Pirmā šāda veida spēles diena kopā ar skatītājiem būs 6 novembrī.

Spēļu kalendārs (16. oktobris):
11:00 “Lesjofors” – SK “Jumts” (2. divīzija)
12:30 “Gavieze ” –“Liepājas Universitāte” (2. divīzija)
14:00 “Nīca/BLi” –“Promenade Hotel” (1. divīzija)
15:30 “Oskara Transports” –“Kempings ODS” (1. divīzija)

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lorensa

Priecee ka saja tumsajaa beedu ielejaa notiek kaut kas pozitivs..velu veiksmi visam komandam..bet galvenais nav uzvaret spelee..galvenais ir spelet..pats process lai satiktos komandas..kopa busana.un sportosanas prieks.kaut uz mirkli ka vecajos labajos laikos..lai veicas.

pirms mēneša, 2021.10.15 10:55

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju