ATP un WTA sezona neatsāksies ātrāk par 3. augustu

Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) un Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) sezona neatsāksies ātrāk par 3.augustu, vēsta spāņu laikraksts "Marca".

ATP un WTA sezona sākotnēji bija apturēta vismaz līdz 7.jūnijam, bet mēneša sākumā termiņš tika pagarināts līdz 13.jūlijam, vēsta LETA.

Kā raksta "Marca", organizāciju vadības secinājušas, ka nav iespējams sezonu atsākt ātrāk par augusta sākumu, līdz ar to termiņš tiks pagarināts līdz 3.augustam.

Zem lielas jautājuma zīmes ir Jūrmalas WTA "International" turnīrs, kuram jāsakās 20.jūlijā jeb nedēļu pēc datuma, kas šobrīd nozīmēts kā sezonas atsākšanās punkts. Pārceļot termiņu šogad, visticamāk, nenotiks arī WTA turnīri Bukarestē, Lozannā, Palermo, Ņūheivenā un Karlsrūē, kā arī ATP sacensības Hamburgā, Ņūportā, Bostadē, Loskabosā, Gštādē, Umagā, Atlantā un Kicbīelē.

Koronavīrusa izplatības dēļ aprīļa sākumā tika atcelts šī gada tenisa sezonas "Grand Slam" trešais turnīrs - Vimbldonas čempionāts.

Atklātajā ērā šī būs pirmā reize, kad nenorisināsies prestižais turnīrs. Iepriekšējo reizi tenisisti Vimbldonas kortos neizgāja no 1940. līdz 1945.gadam, kad norisinājās Otrais pasaules karš. Tāpat turnīrs nenotika no 1915. līdz 1918.gadam Pirmā pasaules kara laikā.

Tikmēr sezonas otrais "Grand Slam" turnīrs - Francijas atklātais čempionāts - no vasaras sākuma pārcelts uz rudeni. Savukārt lēmums par šī gada ASV atklātā čempionāta norisi varētu tikt pieņemts jūnijā.

Pievieno komentāru

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju