Autosportists Andis Dreimanis sezonu noslēdz ar fantastiskām emocijām 3

Autosportists Andis Dreimanis no komandas "Autosports Grobiņa" šosezon trasē bija redzams sezonas pirmajā un pēdējā posmā. Abas reizes viņš startēja Priekules autotrasē.

Oktobra sākumā A. Dreimanis Priekules autotrasē izgāja uz starta folkreisa Vasaras kausa izcīņas pēdējā posmā, startējot ar "Subaru Impreza" automašīnu. Finālbraucienā viņš ieguva trešo vietu. 

"Baigo laiku nebiju braucis, kopš sezonas sākuma, bet tagad jau noslēgums Priekulē. Pilnpiedziņas klase izjuka, pēc tam vairs nesanāca braukt. Uz sezonas noslēgumu uztaisīju par priekšpiedziņas automašīnu," stāsta A. Dreimanis.

Sportists norāda, ka pēdējā posmā rīts bija grūts, jo nevarēja pierast pie priekšpiedziņas mašīnas. Pirmajā kvalifikācijas braucienā viņš bija sestais, pēc tam jau aprada ar savu spēkratu, finišējot otrajā vietā. Atlikušajās divās kvalifikācijās tika svinēta uzvara.

Runājot par finālbraucienu, A. Dreimanis norāda, ka tas bija stresains, bet beigās viss sanāca ideāli. "Divreiz sarkanie karogi. Domāju, ka man tā mašīna neizturēs. Kārba gāja uz beigām. Jutu, ka man trešajā grūti slēdzās," skaidro autosportists. 

A. Dreimanis piebilst, ka viņa nākotnes mērķi ir braukt Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lorensa

Jauki.lakam jau emocijas ir taas kas patiesi pieder mums..gan jaukas gan skumjas...bet visas vajadzigas kuras atcereties ..jo tas ari veido musu dzives emociju un atminu buketi.lai izdodas andim visas ieceres lai gutu daudz jauko emociju

pirms mēneša, 2021.10.13 17:46

Rita

Skaisti ka šajā drūmajā laikā kāds ir tik smaidīgs, un ir arī par ko priecāties! Kaut vairāk tādu jauku emociju izpausmes būtu ko skatīt! Lai veicas,čomiņ!

pirms mēneša, 2021.10.13 21:09

Aigars

Tu vienmēr priecē ar savu pozitīvismu tāpat kā Tava mamma!!!! Domāju,ka saprati kas to raksta, vienmēr priecājos par Jūsu ģimenes pozitīvismu!!!

pirms mēneša, 2021.10.14 17:03

Autosports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju