Durbenieks Daniels Lankups pirmo reizi izbauda finālbrauciena trakumu

Durbeniekam Danielam Lankupam no "SK Vecpils" komandas veiksmīgs bija Latvijas Automobiļu federācijas folkreisa Vasaras kausa izcīņas pēdējais posms Priekules autotrasē "Līgo".

Durbes jaunais autosportists ļoti pārliecinoši uzvarēja savā pusfināla braucienā un pirmo reizi karjerā tika folkreisa sacensību finālbraucienā, kurā uz starta stājas 12 paši labākie braucēji. Finālbraucienā sportists finišēja sestajā pozīcijā.

"Šoreiz pirmo reizi savā karjerā biju finālā, ja neskaita junioru finālus. Tāpēc varu teikt, ka bija ļoti labi izdevušās sacensības," pēc finiša portālam "ReKurZeme" atzina sportists.

D. Lankups priecājas, ka pusfinālā viss lieliski izdevās. "Pusfinālā viss sagāja. Nepieļāvu lielas kļūdas," komentē durbenieks.

Fināls sportistam bija liels pārsteigums. Tika gūta jauna pieredze. "Finālā gan viss bija pārsteigums, kad visi iet uz pilnu banku. Tas bija trakums. Tas ļoti atšķirās no kvalifikācijas braucieniem. Finālā viss ir ļoti citādāk," stāsta D. Lankups. Viņš piedalījās ar junioru klases finālā, kur pievīla tehnika. "Junioru finālā nenobraucu līdz galam, jo norāvu zobsiksnu. Līdz lielajam finālam paspējām sataisīt," atklāj sportists.

Jāpiebilst, ka augstā vieta noslēguma posmā tika gūta ļoti lielā konkurencē, jo Priekules posmam bija pieteikušies 60 folkreisa braucēji.

Iepriekšējā gada folkreisa junioru čempionam šī sezona kopumā ir klusāka. Pirmajā posmā Priekulē tika iegūta 13. vieta, otrajā posmā Pilskalnos tika "nokauts" motors, arī Vecpils autotrasē durbeniekam neizdevās finišēt. Redzot, ka kopvērtējumā cerības uz augstām vietām ir zudušas, uz Brnguļiem un sacensībām "Mūsas" trasē sportists nedevās.

Pievieno komentāru

Autosports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju