Priekules autotrase piedzīvos jaunu rekordu - sestdien uz starta milzīgs dalībnieku skaits

Iespaidīgs dalībnieku skaits būs sestdien, 2. oktobrī, Priekules autotrasē "Līgo" gaidāmajā folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa finālposmā.

Sacīkstei trijās ieskaitēs pieteikušies kopumā 96 dalībnieki. Tas pārspēj prognozes un pārliecinoši labo "Līgo" trasē piedzīvoto dalībnieku skaita rekordu, vēsta "Autocross.lv".

Prognozes paredzēja, ka pēdējais posms, turklāt ar lielai Latvijas daļai specifisku ģeogrāfisko atrašanos, varētu neizraisīt īpašu braucēju aktivitāti. Tomēr noticis pretējais – Folkreisā saņemti 57 pieteikumi, kas ir otrais lielākais skaits kopš rekordus gāzušā Mūsas posma. Abās Krosa komisijas kausa klasēs ap divdesmit dalībniekiem. Pilnpiedziņas klase šajās sacensībās gan nepiedalīsies dalībnieku trūkuma dēļ. Tomēr pietiks arī ar trīs pamatieskaitēm!

Sacensību organizatori informē, ka ieeja pasākumā būs tikai ar derīgu Covid-19 (vakcinācijas, izslimošanas un testēšanas) sertifikātu. Ieeja - astoņi eiro, autostāvvieta - divi eiro, pensionāriem, invalīdiem un bērniem no septiņu līdz 12 gadu vecumam - pieci eiro.

Sacensības sāksies pulksten 10. 

Pievieno komentāru

Autosports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju