Liepājas pilsētas čempionātu ar uzvaru sāk "Nīca/BL Inženiertīkli", "Oskara Transports", "Lesjofors" un "Gavieze"

Sestdien, 16. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas pilsētas basketbola čempionātu ar uzvaru sāka "Lesjofors", "Gavieze", "Nīca/BL Inženiertīkli" un "Oskara Transports".

Čempionāta atklāšanas spēlē "Lesjofors" otrajā divīzijā ar 60:45 uzvarēja SK "Jumtu". Vēl otrajā divīzijā "Gavieze" ar 75:59 pārspēja "Liepājas Universitāti".

Pirmajā divīzijā "Nīca/BL Inženiertīkli" ar 89:76 uzvarēja komandu "Promenade Hotel". Dienas noslēgumā "Oskara Transports" ar 91:64 pieveica "Kempingu Ods".

"ReKurZeme" jau rakstīja, ka dalību Liepājas pilsētas basketbola čempionātam ir apstiprinājušas 12 komandas, kuras tika sadalītas divās divīzijās. Organizatori lepojās ar to, ka šī būs jau piektā sezona pēc kārtas, kad pilsētas basketbola čempionāts norisināsies divās divīzijās.

Pirmajā divīzijā vēl spēlēs "Grobiņa/Ģeodēzists". Savukārt otrajā divīzijā vēl piedalīsies "LSSS", "Grobiņa/Fēnikss" un "Kraukļi".

Jaunums šogad būs, ka sporta veikals “Sporta Bode” katram mēneša vērtīgākajam spēlētājam sarūpēs dāvanas, kā arī sezonas beigās apbalvos katras divīzijas “MVP”.

Ņemot vērā stingros Covid-19 slimības ierobežojumus, čempionāts norisināsies “zaļajā režīmā”. Dalībnieki čempionātā var piedalīties tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem. Attiecībā uz skatītājiem, čempionāta organizatori ir nolēmuši spēles aizvadīt bez skatītāju klātbūtnes. 

Izņēmums būs vienu reizi mēnesī, kad tiks organizētas centrālās spēles abu divīziju ietvaros Olimpiskā centra Arēnā, kad ikvienam ar Covid-19 derīgu vakcinācijas sertifikātu tiks dota iespēja apmeklēt spēles. Pirmā šāda veida spēles diena kopā ar skatītājiem būs 6. novembrī.

Pievieno komentāru

Basketbols

Uz rekurzeme.lv pilno versiju