Norisināsies Liepājas krastu mačs basketbolā

Pēc nepilna mēneša, 28. augustā, Liepājas Olimpiskajā centrā jau otro pgadu pēc kārtas norisināsies savs krastu mačs basketbolā, kurā sacentīsies “Jaunliepājas” un “Vecliepājas” basketbola komandas. Sacensību sākums pulksten 14, portālu "ReKurZeme" informē turnīra organizators Mārtiņš Kozlovskis.

Šāda veida pasākums Liepājā norisināsies jau otro gadu pēc kārtas un tajās kopumā piedalīsies vismaz 20 dažādu nozaru komandas gan no Vecliepājas, gan Jaunliepājas. Atgādinām, ka tieši pirms gada tika organizēts pirmais šāda veida pasākums, kurš kopumā pulcēja 16 komandas un kur kopumā tika aizvadītas 8 basketbola spēles. Laukumā spēkiem mērojās HK “Liepāja”, FK “Liepāja”, FK “Kurši”, “LSEZ”, “Jūras spēki”, “Policijas komanda”, ugunsdzēsēji, mediķi, amatieru izlase, profesionāļu komanda BK “Liepāja”, Liepājas Olimpiskā centra komanda, aktieri, uzņēmēji, pašvaldības komanda, kā arī mūziķu un mediju basketbola komandas.

Atgādinām, ka pirms gada interesantā, emocijām bagātā spēlē tikai tās izskaņā par pirmajiem uzvarētājiem kļuva ”Jaunliepājas” basketbolisti, kuri ar rezultātu 270:264 pārspēja “Vecliepājas” komandu.

Šogad dalībnieku pulku plānots papildināt arī ar atsevišķām dāmu komandām, kā arī klāt pieaicinot autosportistus, motosportistus un citu nozaru speciālistus. Informējam, ka uzvarētājs tiks noskaidrots tikai pēc pēdējās spēles, kad būs nospēlējušas visas komandas, jo tiks skaitīts kopējais rezultāts starp “Jaunliepājas” un “Vecliepājas” komandām.

Kā uzsver pasākuma organizators Mārtiņš Kozlovskis: “Pasākumā būs iespējams vienkopus redzēt krāšnu buķeti un līdzjutējiem būs iespējams klātienē atbalstīt ļoti labi zināmas Liepājas personības. Cerams, ka šis pasākums mūsu pilsētā kļūs par patīkamu tradīciju, kurā basketbols kā sporta veids kopumā sapulcinās dažādāko nozaru speciālistus.”

Pasākuma sākums 28.augustā plānojas ap pulksten 14:00 un noslēdzošās spēles sākums paredzēts ap pulksten 22:00. Spēļu pārtraukumos norisināsies dažādi konkursi un precīzs spēļu kalendārs tiks publicēts tuvākajā laikā.

Pievieno komentāru

Basketbols

Uz rekurzeme.lv pilno versiju