"Leģiona/Grobiņas SC" florbolisti sestdien, 27. novembrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā ar 3:4 (1:2; 0:2; 2:0) zaudēja komandai "Slampe/Zevid".

Grobiņnieki pirmajā periodā nokļuva iedzinēju lomā ar 0:2. 22 sekundes pirms pirmā perioda beigām Madars Plepis vienus vārtus atguva - 1:2.

Otrajā periodā "Slampes/Zevid" florbolisti panāca 4:1. Trešā perioda beigās Aivars Dēvics vairākumā grobiņniekiem guva otros vārtus, bet pēdējā minūtē, spēlējot bez vārtsarga, grobiņnieki rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Vārtus guva Toms Jānis Dzērve.

"Slampe/Zevid" svinēja minimālu uzvaru ar 4:3, revanšējoties par 24. septembrī savā laukumā piedzīvoto zaudējumu ar 7:8.

"Leģionam/Grobiņas SC" nākamā spēle būs 4. decembrī pulksten 18 izbraukumā pret "Talsu NSS/Zerorisk".

Pirmās līgas Rietumu grupā "Leģions/Grobiņas SC" ar 12 punktiem ir ceturtajā vietā. Grobiņnieku kontā ir četras uzvaras un trīs zaudējumi. Ar 15 punktiem līderpozīcijās ir "Kuldīga/KNSS", ar tikpat punktiem seko "Latvijas Universitāte/FS Masters", bet trešie ar 12 punktiem ir "Talsu NSS/Zerorisk".

Komentāri 2

Lorensa

Spele ir spele kads zaude kads uzvar. Dazreiz ir neizskirti.un tas ir normali..ta ari ir veiksme kadam...un ta bus ka veiksmes misies ar neveiksmem.ka man teica ciganiete katram savu reizi sava laimite.uzsmaida.bet spele ir ari process.vienkarsi atputa..nu protams ka gribas uzvaret .bet.vis vel prieksaa..

pirms mēneša, 2021.11.28 15:54