FOTO: Jau trešdien notiks Liepājas pludmales volejbola līgas ceturtais posms

4. augustā norisinājās Liepājas pludmales volejbola līgas 3. posms, tas nozīmē, ka puse posmu aizvadīti un nākamais posms jau 11.augustā, informē turnīra organizators Gatis Špakovskis. 

Tāpat Pludmales volejbola cienītājiem jāatgadina, ka augstākā līmeņa pludmales volejbols Liepājā gaidāms no 20. – 22.augustam, kad norisināsies Latvijas pludmales volejbola ERGO Open 2021 finālturnīrs.

Bet Liepājas pludmales volejbola līgas ietvaros sieviešu konkurencē par posma augstākajām vietām cīnijās 12 komandas, vispirms apakšgrupās cīnoties par augstāku vietu, lai jau izdevīgākā pozīcijā turpinātu cīņas par uzvarām “1-“ sistēmā. Dzimšanas dienas dāvanu sev sarūpēja Karīna Višemirska, kura pārī ar Sanitu Pungu izcīnija 1.vietu, finālā parspējot Rugili Sadauskaiti un Ievu Šilleri - attiecīgi posma 2.vieta. Cīņā par 3.vietu tikās Tīna Valerte un Zane Niedola pret Ingu Čanderi un Rēziju Riekstiņu. Spraigā cīņā pārākas izrādijās Tīna un Zane, ieņemot 3.vietu posmā.

2. posma rezultāti sievietēm:
1. Karīna Višemirska/Sanita Punga
2. Rugile Sadauskaite/Ieva Šillere
3. Tīna Valerte/Zane Niedola

Identiskā skaitā un izspēles kārtībā, notika arī vīriešu sacensība. Divi no kopvērtējuma līderiem šoreiz nonāca vienā pārī, taču Robertam Mežalam un Artim Zombergam šoreiz augstāk par 3.vietu aizcīnīties nebija pa spēkam. Fināla spēlē tikās Jānis Čanders, Pauls Juriks pret Rūdolfu Brikmani un Kristeru Niku Ērgli. Līdzīgā cīņā 1.vietu posmā izcīnija Rūdolfs Brikmanis un Kristers Niks Ērglis.

2. posma rezultāti vīriešiem:
1. Rūdolfs Brikmanis/Kristers Niks Ērglis
2. Jānis Čanders/Pauls Juriks
3. Roberts Mežals/Artis Zombergs

Veterānu konkurencē atkal 5 komandas (pa 3 spēlētājiem). Apļa principu spēlējot 2 setus – komandas varēja izcīnīt 2 punktus par uzvaru abos seto, vai sadalot punktus pa pienam, neizšķirta gadījumā. Atkal vienā komandā nonāca Aigars Čerņavskis, Ainars Trapučka, šoreiz kā trešo spēlētāju pielozējot Daini Zombergu -  bez lielām grūtībām,šis vīru trio, ar maksimālo punktu skaitu, izcīnija 1.vietu posmā. 2. un 3.vietas ieguvējiem spēļu kopsummā vienāds punktu skaits un tādēļ ieņemamo vietu posmā noteica savstarpējās spēles izcinīto un zaudēto punktu bilance.

2. posma rezultāti veterāniem:

1. Aigars Čerņavskis/Ainars Trapučka/Dainis Zombergs
2. Gints Juriks/Ainars Teteris/Jānis Valerts
3. Ivars Zūns/Nikolajs Gaņijevs/Ivars Kuzņecovs

”Liepājas pludmales volejbola līga” atlikušie posmi:
4.posms 11.augusts 18:00
5.posms 18.augusts 18:00
6.posms 25.augusts 18:00

Visi posmi notiek pludmales volejbola laukumos pie Centrālās glābšanas stacijas.Pieteikšanās no 17:30 – 17:55. Dalības maksa 5 EUR posmā.

Liepājas pludmales volejbola līgu atbalsta: Liepājas pilsēta, Latvijas volejbola federācija, Liepājas Olimpiskais centrs, restorāns ”Hot Potato”, bārs “Kursas putni”, reklāmas aģentūra “Tanel Media”.

Pievieno komentāru

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju