FOTO: Nīcenieki triumfē Liepājas minifutbola turnīrā "Sporta Punkts Vasaras kauss 2021" 2

Ar komandas FK "Nīca/BL inženiertīkli" uzvaru sestdien, 31. jūlijā, Liepājas stadiona "Daugava" rezerves laukumā noslēdzās minifutbola turnīra "Sporta Punkts Vasaras kauss 2021".

Nīcenieki turnīru aizvadīja veiksmīgi, gūstot septiņas uzvaras un divus mačus nospēlējot neizšķirti. Otro vietu ieguva Liepājas komanda "LV Agro", bet trešie bija "Pāvilostas" futbolisti. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Valdis Nicis no FK "Nīca/BL inženiertīkli".

Kopumā turnīrs pulcēja 17 komandas no Liepājas, Priekules, Nīcas, Vaiņodes, Pāvilostas, Ēdoles un Pūres. Spēlētāji pauda prieku par izdevušos turnīru, ka beidzot atkal bija iespēja doties laukumā. Viens no turnīra rīkotājiem Jānis Prokners neslēpa, ka bija gaidīts lielāks komandu skaits, turnīrā varēja uzņemt līdz pat 30 vienībām, taču viena daļa futbolistu baidījās spēlēt Covid-19 dēļ, bet citām vienībām bija grūti savākt sastāvu, jo spēlētāji ir devušies prom uz ārzemēm.

Turnīra rīkotāji bija gandarīti, ka sacensībām izdevās piesaistīt galveno sponsoru "Sporta punktu", kas nodrošināja bumbas, kausus, medaļas un balvu fondu. Tas bija 400 eiro liels. Uzvarētājiem tika 200 eiro, otrai vietai 120, bet trešai - 80 eiro. Tradicionāli atbalstīja arī alus darītava "Brālis".

Minifutbola turnīrs "Sporta Punkts Vasaras kauss 2021" aizstāja Liepājā ierasto nakts futbola turnīru, jo valstī noteikto ierobežojumu laikā tas šovasar nevarēja notikt.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Bārta

Kāda bija dalības maksa?
Iepriekšējo reiz 100 eur. Bišk par dārgu sanāca prieks 3 spēlēm pa 20 minūtēm.

pirms 4 mēnešiem, 2021.08.01 17:45

Juris

Varēja jau uzrakstīt, ka sīvā cīņa, jo agro arī bija 7 uzvaras 2 nič

pirms 4 mēnešiem, 2021.08.01 21:33

Futbols

Uz rekurzeme.lv pilno versiju