FOTO: Sarīko jaunajiem futbolistiem svētkus "Rudes kausā 2021"

Svētdien, 11. jūlijā, Dienvidkurzemes novada Rudes stadionā tika aizvadīts futbola turnīrs "Rudes kauss 2021", kurā sacentās U7 un U8 vecuma grupas komandas no Latvijas.

Kopumā pasākumā piedalījās 125 sportisti no 13 komandām, divās vecuma grupās - U7 un U8. Visas dienas garumā bija jūtams prieks un sacensību gars, jaunajiem sportistiem baudot futbola svētkus un gūstot lielisku pieredzi, vēsta Nīcas sporta centrs.

Nīcas sporta centra vadītājs Ingars Kalējs portālam "ReKurZeme" stāsta, ka sākumā turnīrs bija plānots divu dienu garumā, taču sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem nepieteicās tik liels komandu skaits. Tas bija arī iemesls, kāpēc šogad pirmo reizi nebija Lietuvas jaunie futbolisti. Iepriekšējos gadus turnīrs Rudes stadionā bija ar starptautisku noskaņu, jo ir bijuši bērni no Lietuvas un Krievijas. Šogad tālākie viesi bija no Jēkabpils. U7 un U8 vecuma grupas spēkojās pirmo reizi.

I. Kalējs piebilst, ka šogad turnīrs ticis pie sava paliekošā nosakuma "Rudes kauss", jo iepriekš nosaukumā bija galvenā atbalstītāja vārds, taču tie gadu laikā ir mainījušies. Šogad galvenais ģenerālsponsors ir OtankiMill.eu.

""Rudes kauss" bija svētku reize pašiem sportistiem, ne tik daudz līdzjutējiem," piebilst I. Kalējs. Vecāki savām atvasēm varēja just līdzi aiz stadiona norobežojuma lentām.

24. un 25. jūlijā par "Rudes kausu"  cīnīsies U10 un U12 vecuma grupas futbolisti.

Pievieno komentāru

Futbols

Uz rekurzeme.lv pilno versiju