Gints Griezītis: "Uzdevums – ar šādu sastāvu ir jācīnās par medaļām"

“Pēc pirmās spēles skatījāmies video, izanalizējām, būs pārmaiņas maiņās. Pretinieka jaunie puikas bija talantīgi un ātri, tehniski. Mēs pēdējās minūtēs domājām ne tik daudz kā noturēt neizšķirtu, bet dabūt visus trīs punktus, bet beigās nedabūjām neko. Pretinieks paņēma uz pretkustību, sanāca viņiem vairākums, muļķīgi. Vajadzēja tomēr noturēt neizšķirtu, tad “bullīšos” būtu viens vai divi punkti,” stāsta komandas treneris Gints Griezītis.

Jau rakstījām, ka Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas atklāšanas spēlē sāpīgu neveiksmi piedzīvoja “Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti, kas trīs sekundes pirms trešā perioda beigām ielaida vārtus un sezonas atklāšanas spēlē ar 4:5 piekāpās “Ķekavas Bulldogam”. Grobiņniekiem divus vārtus guva Edgars Freimanis, pa vienai reizei katrs precīzi bija Uģis Savickis un Rūdolfs Valdmanis. Par labāko spēlētāju grobiņniekiem atzina Klāvu Kļavu.

G. Griezītis vērtē, ka šogad komandā ir stabilas četras maiņas – ir perspektīvs sastāvs, ar kuru varēs cīnīties. Komandu starpsezonā ir papildinājuši agrākie “Kuršu” spēlētāji. Piemēram, Madars Plepis ir beidzis karjeru virslīgā, tāpēc pievienojies grobiņniekiem. Jaunpienācējs ir E. Freimanis, kurš sākotnēji bija plānojis spēlēt Rīgā, bet pēc astoņiem gadiem “Kuršos” ir izdomājis pamainīt vidi. Pienācēs ir arī Toms Jānis Dzērve, papildinājums ir arī G. Griezīša jaunākais dēls Ričards Griezītis. No Dānijas atgriezīs grobiņnieku pašu audzēknis Kristers Adamanis, kurš savu pieredzi pieslīpēja Dānijā.

“Uzdevums – ar šādu sastāvu ir jācīnās par medaļām,” uzsver G. Griezītis.

“Leģionam/Grobiņas SC” nākamā spēle būs svētdien, 27. septembrī, izbraukumā pret “Kuldīgu/KNSS”. Grobiņnieki pirmajā līgā spēlē Rietumu grupā.