"Kurši/Ekovalis" atspēlējas no 0:4 un pagarinājuma 30. sekundē uzvar "Talsu NSS/Krauzers" vienību

"Kurši/Ekovalis" sestdien, 15. decembrī, Liepājas Olimpiskā centra manēžā "Elvi" florbola līgā pagarinājumā ar 5:4 (0:3; 0:1; 4:0; 1:0) uzvarēja komandu "Talsu NSS/Krauzers"

"Kurši/Ekovalis" pirmajā periodā ielaida trīs vārtus, bet pēc otrā perioda nokļuva jau zaudētāju lomā ar 0:4, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Trešā perioda 27. sekundē Kaspars Klamers vairākumā vienus vārtus atguva, bet otrās minūtes izskaņā Ingars Jansons liepājniekiem guva otros vārtus. Vēl pēc minūtes Kristaps Ošs-Ervics rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet divarpus minūtes pirms trešā perioda beigām Ričards Dēvits panāca neizšķirtu - 4:4.

Pagarinājuma 30. sekundē K. Klamers izrāva liepājniekiem uzvaru - 5:4.