Liepājā notiks Lučiņina balvas izcīņa futbolā meitenēm

11. un 12.septembrī Liepājā tiks aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm, kurā septiņas komandas no Latvijas dažādām vietām sacentīsies par Liepājas futbola vetarāna Vladimira Lučiņina vārdā nosauktajām balvām, portālu "ReKurZeme" informē "LFF Kurzemes futbola centra" vadītājs: Mārtiņš Jaunskalže.
 
Vistālāko ceļu uz Liepāju mēros Ilūkstes NSS meitenes, kuras ieradīsies jau dienu iepriekš, lai turnīra spēlēs netraucētu autobusā pavadītais laiks. Galvaspilsētu pārstāvēs FS Metta jaunās futbolistes, no Zemgales ieradīsies FK Olaine un FK Iecava - klubi ar sieviešu futbola tradīcijām. FK Olaine meitenes šodad kļuva par Latvijas elites grupas čempionēm, par 2 punktiem apsteidzot sīvākās konkurentes - FS Mettu. Kurzemes godu aizstāvēs FA Ventspils meitenes un divas Liepājas FS komandas.
 
Divās dienās komandas aizvadīs apļa turnīru, tiekoties katra ar katru. Spēles laiks 2x12 minūtes. Pie balvām tiks pirmo trīs vietu ieguvējas, kā arī katras komandas vērtīgākā spēlētāja.

Turnīrs norisināsies Lučiņina kunga ilggadējā darba vietā – stadionā “Raiņa parks”.

Sestdien turnīra spēles norisināsies no pulksten 14 līdz 17. Svētdien spēļu sākums pulksten 11, apbalvošana - pulksten 13.30. Šogad sacensības norisināsies bez skatītāju klātbūtnes stadionā.
 
Turnīrs notiek jau trešo gadu. Divos iepriekšējos gados WU14 grupā uzvarēja FS Metta.
 
Turnīrs notiek ar Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes atbalstu. 

Pievieno komentāru

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju