Liepājā sestdien turpināsies cīņas "Bruģa Bumbas" laukumos

Sestdien, 17.jūlijā, stāvlaukumā pie koncertzāles “Lielais Dzintars” norisināsies otrais šā gada „Bruģa bumbas” čempionāta posms, kas pirmajā posmā kopumā pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu - 43 komandas. Pieteikšanās iespējama no pulksten 9:30 - 10:00, bet sacensību sākums pulksten 11:00, informē turnīra organizators Mārtiņš Kozlovskis.

Šī gada „Bruģa bumbas” čempionāts sākās ar startiem pie burgernīcas “Street Burgers”, kur kopumā startēja rekordliels dalībnieku skaits - 43 komandas ne tikai no Liepājas, bet arī Ventspils un Lietuvas pilsētas Pluņģes. Vislielāko interesi pirmajā posmā izrādīja U-99 vīriešu, U15-zēnu un U16 meiteņu grupas, taču nav izslēgts, ka otrajā posmā sīvāka konkurence tiks sastādīta arī pārējās grupās.

U15 vecuma grupā par 1. posma uzvarētājiem kļuva vienība „Pipari”, savukārt U18 vecuma grupā nepārspēta palika Lietuvas komanda „Plunģē 1”. U99 vīriešiem uzvarētāju gods tika pašmāju basketbolistiem „Oskara Transports”, bet sievietēm par uzvarētājām kļuva “Nevakcinētās” un “Skadidas” basketbolistes. Savukārt par MIX grupas uzvarētājiem kļuva Ventspils komanda „Venta”.

Kopumā tiks aizvadīti pieci posmi, tādējādi izspēlēties būs iespējams ikvienam interesentam. Zīmīgi, ka čempionāta noslēdzošajā 5.posmā, kas norisināsies 21.augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, tādējādi kopā sapulcinot tikai pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās. Līdz ar to katrs posms ir ārkārtīgi svarīgs, lai krātu savai komandai tik svarīgos punktus un kvalificētos fināla posmam.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots arī otrs finālists meistarības konkursā, kuriem pēdējā posmā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams „Kurzeme”.

Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma, līdz ar to “SPB Sporta Bode” posmam pieteikšanās notiks no pulksten 9:30 – 10:00. Dalības maksa no komandas būs 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū. Ņemot vērā stingros drošības noteikumus, dalībnieku skaits būs ierobežots, līdz ar to, pieteikšanos lūgums neatlikt uz pēdējo brīdi.

Vecuma grupas:
U-15 zēni    (2006. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 zēni    (2003. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši    (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-16 meitenes (2005.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
U-99 sievietes    (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa    (komandā spēlē vismaz viena meitene)

„Bruģa bumba 2021” sacensību posmi:

2.posms    17.jūlijs    11:00     (SPB Sporta Bode posms)
3.posms    28. jūlijs    18:30     (LOC posms)
4.posms    7.augusts    11:00     (Grobiņas pilsētas posms)
5.posms    21.augusts    12:00     (Fināla posms KP laukumā)

Čempionātu atbalsta: Liepājas pilsēta, Porzingis Family Foundation, SPB Sporta Bode, Street Burgers, Liepājas Olimpiskais centrs, Sportland, Grobiņas sporta centrs, tirdzniecības nams “Kurzeme” un ADS Baltic.

Pievieno komentāru

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju