Liepājniece Špaka Viļņas W-15 turnīrā sasniedz ceturtdaļfinālu vienspēlē un pusfinālu dubultspēlē

Liepājas tenisiste Patrīcija Špaka trešdien sasniedza Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Viļņas W-15 sērijas turnīra ceturtdaļfinālu vienspēlē un pusfinālu dubultspēlē.

Kvalifikāciju pārvarējusī Špaka, kura nav atrodama WTA rangā, otrajā kārtā ar rezultātu 6-2, 6-3 pārspēja šveicieti Nikoli Gadientu (WTA 1066.), vēsta LETA.

Atlases pārvarēšana un otrās kārtas sasniegšana Špakai dod trīs WTA ranga punktus.

Jau ziņots, ka pirmās kārtas cīņā viņa ar rezultātu 6-1, 6-4 pārspēja ar piekto numuru izsēto Lielbritānijas tenisisti Emīliju Epltonu (WTA 738.).

Špaka Viļņā piedalās arī dubultspēļu sacensībās. Kopā ar lietuvieti Ivetu Daujotaiti Špaka trešdien ceturtdaļfinālā ar 6-3, 6-4 pārspēja citu latvieti Sabīni Rutlauku un amerikānieti Zoju Hovardu.

Par iekļūšanu pusfinālā Latvijas tenisiste nopelnīja četrus pasaules ranga punktus.

Rutlauka un Margarita Ignatjeva vienspēlēs apstājās pirmajā kārtā, bet Anna Ozerova nepārvarēja kvalifikāciju.

Tikmēr Kamilla Bartone (WTA 652.) sasniegusi Madrides W-25 turnīra otro kārtu, pamatturnīra pirmajā spēlē ar rezultātu 6-4, 6-2 uzveicot argentīnieti Viktoriju Bosjo (WTA 448.).

Otrās kārtas sasniegšana un kvalifikācijas pārvarēšana Bartonei dod kopā deviņus WTA ranga punktus.

Dubultspēlēs Bartone nepārvarēja pirmo kārtu.

Tikmēr Roberts Štrombahs (ATP 659.) Itālijā notiekošā M-15 turnīra pirmajā kārtā ar 2-6, 1-6 piekāpās atlasi pārvarējušajam mājiniekam Džordžo Rikam (ATP 728.). Šajā turnīrā viņš sasniedzis dubultspēļu ceturtdaļfinālu.

Pievieno komentāru

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju