Liepājnieks Guntis Pirktiņš triumfē Latvijas senioru čempionātā badmintonā 1

Latvijas čempionāts badmintonā senioriem norisinājās 19. - 20.novembrī Baložos pulcējot 58 raketes spēles meistarus vecuma grupās no 35+ līdz 50+, kas par  medaļām cīnījās vīriešu un sieviešu vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs. Liepājas godu čempionātā pārstāvēja Eva Filka, Santa Bronka, Inna Korjukina un Guntis Pirktiņš, kas demonstrējot lielisku spēli kopā izcīnīja 5 dažādu kalumu godalgas, portālu "ReKurZeme" informē Liepājas badmintonistu pārstāvis Aigars Brečs.

Triumfs un čempiona tituls vienspēļu turnīrā 45+ Guntim Pirktiņam, kas pēc zaudēta pirmā seta pirmajā spēlē spēja atgūties un pārliecinoši uzvarēt gan šo maču pret savu dubultspēļu pārinieku Dairi Liekumu no Ozolniekiem (15-21; 21-9; 21-7), gan arī visus pārējos oponentus, tostarp finālā, sīvā cīņā (21-19; 21-19) arī valmierieti Māri Rinkus.

Sudrabs dubultspēlēs mūsu pārim Eva Filka un Santa Bronka vecuma grupā 35+, bronza Innai Korjukinai pārī ar Tatjanu Ābelīti no Valkas un bronza arī Guntim Pirktiņam ar Dairi Leikumu no Ozolniekiem vecuma grupā 45+.

Bronza Santai Bronkai jauktajās dubultspēlēs 45+pārī ar valcēnieti Jāni Jaunslavieti. Mikstos 35+ startēja arī Guntis Pirktiņš ar Innu Korjukinu izcīnīnot 6.vietu un Eva Filka ar Uģi Grosu no Emburgas ierindojās 7.vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lorensa

Nu malacis..riktigs dzeks

pirms mēneša, 2021.11.24 12:52

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju