Mājenieks kļuvis par Igaunijas sieviešu basketbola izlases galveno treneri

Latvijas speciālists Kaspars Mājenieks kļuvis par Igaunijas sieviešu basketbola izlases galveno treneri, informē Igaunijas Basketbola savienība.

Līgums ar Mājenieku noslēgts uz trīs gadiem un stāsies spēkā ar 1.jūliju. Treneris gan sola darbu uzsākt jau tuvākajās dienās, apzinot kandidātes, kuras jūnija beigās varētu sākt individuālos treniņus. Vasarā Igaunijas izlasei paredzēta trīs nedēļu ilga treniņnometne, vēsta LETA.

Iepriekšējās trīs sezonas Mājenieks vadīja "Liepāja"/LSSS sieviešu komandu. Kā aģentūra LETA noskaidroja klubā, amati netiks apvienoti, līdz ar to Mājenieks visu uzmanību veltīs Igaunijas izlases vadīšanai.

Mājenieks karjeras laikā strādājis Siguldas, Rīgas un Gulbenes sporta skolās, kā arī ar jauniešiem Kazahstānā. 2012./2013.gada sezonas otrajā pusē viņš vadīja Latvijas Basketbola līgas (LBL) komandu "Liepāja"/"Triobet". Viņš arī strādājis par asistentu Liepājas vīriešu komandās.

Latvijas treneris ir vadījis arī vairākas jaunatnes sieviešu izlases. 2017.gadā Mājenieka vadītā U-16 izlase izcīnīja ceturto vietu Eiropas čempionātā un ieguva ceļazīmi uz U-17 Pasaules kausu, kur ieņēma astoto pozīciju. Šī paša gadagājuma izlase aizpērn Eiropas U-18 čempionātā bija septītajā vietā.

Pievieno komentāru

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju