Noskaidro uzvarētajus Liepājas pludmales volejbola līgas pēdējos divos posmos

25. un 26. augustā tika aizvadīti attiecīgi 5. un 6. posms Liepājas pludmales volejbola līgā. 26.augustā tika izspēlēts posms, kuru nevarēja aizvadīt 18.augustā spēcīgo vēja brāzmu dēļ. 

5.posms pulcēja tikai lielākos pludmales volejbola entuziastus, jo arī šajā nedēļā laika apstākļi īpaši nelutina. Bet katrā lietā var rast pozetīvo - nedaudzo dalībnieku rezultātā, pirmo reizi turnīra vēsturē, bija iespējams izspēlēt pilnas spēles,divu setu uzvara līdz 21 punktam, kā tas notiek oficiālos turnīros, informē turnīra organizators Gatis Špakovskis. 

Komandu sastāvu noteikšanas kārtība kopā saveda abus kopvērtējuma līderus Arti Zombergu un Robertu Mežali. Četru komandu pilnu spēļu formātā, tika izspēlēts apļa princips. Kopvērtējuma līderi, lai gan sīvās cīņās, tomēr spēja izcīnīt uzvaras visās spēlēs un ieņēma 1.vietu posmā. 

Vietu sadalījums vīriešu konkurencē 5.posmā:
1. Artis Zombergs/Roberts Mažals
2. Kristers Niks Ērglis/Jānis Čanders
3. Pauls Juriks/Uģis Ozols

Sieviešu konkurencē kopvērtējuma līderes cīnījās par tik svarīgiem punktiem, lai jau pēdējā posmā, bez lieka stresa, varētu noslēgt sacensību pēc iespējas augstākā pozīcijā. 

Vietu sadalījums sieviešu konkurencē 5.posmā:
1. Ieva Šillere/Sanita Punga
2. Inga Čandere/Karīna Višemirska
3. Megija Ceirule/Sintija Baumane

Veterānu sīvas cīņas, jo blīvo rezultātu dēļ, svarīgs katrs punt kopvērtējuma tabulā. Priekšlaicīgi uzvaru kopvērtējumā izcīnija Aigars Čerņavskis, kurš uzvaras izcīnijis visos, līdz šim aizvadītajos, posmos. Intriga tomēr paliek cīņā par otro vietu kopvērtējumā.

Vietu sadalījums veterānu konkurencē 5.posmā:
1. Aigars Čerņavskis/Lauris Sprūds/ Deniss Šelkovs
2. Raimonds Ukavics/Dainis Zombergs/Juris Kibaļčičs
3. Ainars Trapučka/Ivars Zūns/Eduards Makūņins

6.posms notika jau nākamajā dienā – 26.augustā. Laika apstākļi nedaudz labāki un arī dalībnieku pulks plašāks. Vīriešu konkurencē intriga saglabājusies līdz pēdējam posmam – ciņā par pirmo trīs vietu sadalījumu iejaukties vairs ne viens nevarēja, bet 3 spēlētāji cīnijās par vietu izkārtojumu uz goda pjedestāla. 

Vietu sadalījums vīriešu konkurencē 6.posmā:
1. Ivars Kaķītis/Artis Zombergs
2. Pauls Juriks/Uģis Ozols
3. Roberts Mežals/Edgars Kanenieks

Sieviešu sacensībās intriga cīņā gan par 1. vietu, gan par 3.vietu – divas spēlētājas cīnās par 1. vietu un arī par 3.vietu cīnās divu spēlētājas. 

Vietu sadalījums sieviešu konkurencē 6.posmā:
1. Sintija Baumane/Inga Čandare
2. Eva Jakubenoka/Sanita Punga
3. Ieva Šillere/Megija Ceirule

Veterānu konkurencē galvenā cīņa par 2.vietu, jo 1.vieta jau nodrošināta priekšlaicīgi.

 Vietu sadalījums veterānu konkurencē 6.posmā:
1. Raimond Ukavics/Juris Kibaļčičs/Gatis Špakovskis
2. Edgars Ledājs/Ainars Trapučka/Eduards Makuņins
3. Gints Juriks/Lauris Sprūds/Andris Teteris

Par kopvērtējumu sacensību organizatori informēs pēc saistīto sacensību aizvadīšanas, jo jau piektdienas vakara notiks “Liepājas meistarsacīkstes pludmales volejbolā 3x3”. Sacensību sākums pulksten 19. Reģistrēties var no pulksten 18.30. Dalības maksa - pieci eiro. 

Abu sacensību apbalvošanas pasākums
 28.augusts 19:00 atpūtas vietā “Kursas putni”

Liepājas pludmales volejbola līgu atbalsta: Liepājas pilsēta, Latvijas volejbola federācija, Liepājas Olimpiskais centrs, restorāns ”Hot Potato”, bārs “Kursas putni”, reklāmas aģentūra “Tanel Media”.

Pievieno komentāru

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju