Špaka sasniedz otro kārtu Viļņas W-15 turnīrā

Liepājas tenisiste Patrīcija Špaka otrdien sasniedza Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Viļņas W-15 turnīra otro kārtu.

Kvalifikāciju pārvarējusī Špaka, kura nav atrodama WTA rangā, pirmās kārtas cīņā ar rezultātu 6-1, 6-4 pārspēja ar piekto numuru izsēto Lielbritānijas tenisisti Emīliju Epltonu (WTA 738.), vēsta LETA.

Atlases pārvarēšana un otrās kārtas sasniegšana Špakai dod divus WTA ranga punktus.

Liepājniece palikusi vienīgā Latvijas tenisiste vienspēļu turnīrā, jo pirmajā kārtā otrdien zaudējumus cieta Sabīne Rutlauka (WTA 902.) un Margarita Ignatjeva (WTA 970.). Rutlauka ar 6-2, 6-7 (3:7), 4-6 piekāpās sacensību pirmajai raketei Deai Herdželašai no Bosnijas un Hercegovinas (WTA 405.), bet Ignatjeva ar rezultātu 3-6, 3-6 atzina amerikānietes Zojas Hovardas (WTA 1009.) pārākumu.

Rutlauka un Špaka šajās sacensībās piedalīsies arī dubultspēlēs. Vienspēļu kvalifikācijā piedalījās arī Anna Ozerova, kurai Špaka liedza iekļūt pamatturnīrā.

Tikmēr Kamilla Bartone (WTA 652.) iekļuvusi Madrides W-25 sacensību pamatturnīrā, nopelnot divus ranga punktus. Atlasē ar 14.numuru izliktā Latvijas tenisiste uzveica francūzieti Naju Mersadjēru, norvēģieti Lilliju Elīdu Hosetu (WTA 1241.) un kvalifikācijā ar sesto numuru izlikto rumānieti Kristinu Dinu (WTA 521.).

Toties dubultspēles viņai noslēdzās jau pirmajā kārtā. Bartone, spēlējot kopā ar slovākieti Viktoriju Morvajovu, ar 3-6, 6-3, 7:10 zaudēja sacensībās ar otro numuru izliktajām Robinai Andersonei no ASV un Izabellai Šiņikovai no Bulgārijas.

Pievieno komentāru

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju