Var izskriet orientēšanās sporta distanci Bernātu mežā

Tiem, kuriem otrdien nesanāca doties uz orientēšanās treniņu, tūrisma un orientēšanas klubs "DR-Krasts" piedāvā tuvākās nedēļas laikā izstaigāt vai izskriet distanci Bernātu mežā.

Arī šoreiz apvidus ir ar izteiktu reljefu, takām un taciņām - jābūt vērīgam un uzmanīgam, lai nepazaudētu pareizo virzienu, informē kluba vadītājs Jānis Bethers.

Distanci Bernātos var iziet vēl līdz 25. maijam. 26. maijā jau varēs tikties Grobiņā individuālajā orientēšanās treniņā ar laika uzskaiti. Starts būs laikā no plkst. 14.00 līdz 18.30.

Bernātos ir pieejamas četras dažāda garuma un grūtības pakāpju distances. Izvēlies sev piemērotāko un izprintē karti horizontālā formātā. Kartes izdrukas būs novietotas arī netālu no starta vietas, ja pašiem nav iespēja tās izprintēt (bilde ar vietu būs redzama komentārā).

Jebkurā sev ērtā laikā dodies uz starta vietu, uzņem laiku un dodies trasē! Kontrolpunktu vietā būs iesietas sarkanbaltas lentītes ar uzrakstītu kontrolpunkta numuru.

Pirms doties trasē, aicinām rūpīgi izpētīt karti un iepazīties ar apzīmējumiem un galvenajiem orientēšanās principiem. Atceries – gan distancē, gan ārpus tās ievērosim divus metrus no citiem!

Pievieno komentāru

Sports

Uz rekurzeme.lv pilno versiju