FOTO: Liepājas pludmalē sākas "ERGO Open" finālturnīrs, kurā piedalīsies arī Edgars Točs un Anastasija Kravčenoka

Piektdienas, 20. augusta, vakara Liepājas pludmalē ar kvalifikācijas sacensībām sāksies "ERGO Open" Latvijas čempionāta finālturnīrs pludmales volejbolā.
Šis šovasar būs Latvijas čempionāta pēdējais posms, kurā sacentīsies tikai Latvijas dueti, gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē, papildus balvu fondam cīnoties par 2021. gada Latvijas čempionāta medaļām. Dalībnieku pulkā no 20. līdz 22. augustam būs 37 komandas, tostarp 15 sieviešu dueti, portālu "ReKurZeme" informē Latvijas Volejbola federācijas Sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Rutka.
No trim Latvijas spēcīgākajiem duetiem, kuri aizvadītajā nedēļā startēja Eiropas meistarsacīkstēs Vīnē, ierindā būs divi spēlētāji. Vīriešu turnīrā tas būs Edgars Točs, kurš spēlēs kopā ar Arni Tunti, ar ko kopā savulaik aizvadīts ne viens vien turnīrs. Turnīrā nepiedalīsies olimpietis Mārtiņš Pļaviņš un pagājušā gada čempioni – Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kas cīņu par čempionu titulu padara neprognozējamu. Starp kandidātiem uz čempiona troni būs arī U-22 Eiropas vicečempioni Artūrs Rinkevičs/Ardis Daniels Bedrītis, Sandris Andrejevs/Toms Benjavs. Tāpat dalībnieku vidū būs Toms Šmēdiņš, Aleksandrs Solovejs, Raimonds Vilmanis un citi pazīstami volejbolisti. Pamatturnīrā spēlēs 16 dueti, bet 11 sacensības sāks ar kvalifikāciju. Neprognozējamas pēc Tīnas Graudiņas došanās uz ASV solās būt arī sieviešu sacensības. Tīnas ierastā pāriniece un šīs vasaras ceturtās vietas kaldinātāja olimpiskajās spēlēs un Eiropas meistarsacīkstēs Anastasija Kravčenoka šoreiz startēs kopā ar jauno volejbolisti Annu Rītu. Ierindā būs pieredzes bagātais duets Inese Jursone/Liene Šimkuse, kā arī dueti Varvara Brailko/Deniela Konstantinova un Kristīne Briede/Luīze Skrastiņa. Sieviešu turnīrā visi pāri spēlēs pamatturnīrā.
Sestdien norisināsies grupu turnīrs un izslēgšanas spēļu pirmā kārta, savukārt izšķirošos mačus 22. augustā būs iespēja vērot arī televīzijas tiešraidēs. "ERGO Open" finālturnīra balvu fonds ir 1500 eiro gan sievietēm, gan vīriešiem.

Pievieno komentāru

Volejbols

Uz rekurzeme.lv pilno versiju