FOTO: Noskaidro uzvarētājus Liepājas pludmales volejbola līgas otrajā posmā

28. jūlijā norisinājās Liepājas pludmales volejbola līgas otrais posms. Jāatgādina, ka dalībnieki cīnas par kopvērtējuma balvām, kurā no sešiem posmiem ieskaitē tiek vērtēti katra dalībnieka 5 labākie rezultāti, portālu "ReKurZeme" informē sacensību organizators Gatis Špakovskis.

Sieviešu konkurencē šoreiz dalībnieču skaits nedaudz lielāks, salīdzinot ar posmu pirms nedēļas. Par augstāko vietu posmā atkal cīnījās Inga Čandere, šoreiz pārī ar Evelīnu vītolu. Ja iepriekšējā posmā Ingai Čanderei finālā nācās piedzīvot zaudējumu, tad šoreiz posma 1.vieta, pārspējot Katrīnu Līvu Deksni un Dainu Mediņu, kurām attiecīgi 2.vieta. Par 3.vietu cīnījās Laura Petere un Amanda Frickausa pret Rebeku Šiško un Inesi Gūtmani – spēcīgākas izrādījās Laura ar Amandu.

2. posma rezultāti sievietēm:
1. Inga Čandere/Evelīna Vītola
2. Līva Katrīna Deksne/Daina Mediņa
3. Laura Petere/Amanda Frickausa

Vīriešu konkurencē Artis Zombergs un Krišjānis Kļaviņš finālā pārspēja 1.posma uzvarētāju Robertu Mežali, kurš šoreiz bija pārī ar Jāni Čanderu – attiecīgi 2.vieta. Par posma 3.vietu mazajā finālā tikās Pauls Juriks un Uģis Ozlols pret Martinu Sammu un Kristeru Lazutkinu. Līdzīgā cīņā Martins un Kristers izcīnija 3.vietu.

2. posma rezultāti vīriešiem:
1. Artis Zombergs/Krišjānis Kļaviņš
2. Roberts Mežals/Jānis Čanders
3. Martins Samms/Kristers Lazutkins

Veterānu konkurencē šoreiz 5 komandas (pa 3 spēlētājiem), izspēlēja apļa principu spēlējot 2 setus – komandas varēja izcīnīt 2 punktus par uzvaru abos seto, vai sadalot punktus pa pienam neizšķirta gadījumā. Maksimālo punktu skaitu tā arī neviena komanda neieguva, bet 7 no 8 punktiem spēja izcīnīt Aigars Čerņavskis, Ainars Trapučka un Ainarts Teteris, izcīnot posma 1.vietu.

2. posma rezultāti veterāniem:
1. Aigars Čerņavskis/Ainars Trapučka/Ainars Teteris
2. Edgars Ledājs/Lauris Sprūds/Raimonds Ukavics
3. Gints Juriks/Eduards Makuņins/Nikolajs Gaņijevs

Dalībniekiem un atbalstītājiem bija iespēja piedalīties precizitātes konkursā, kurā bumbu mērķī  jādabū ar pēc iespējas mazāk piegājieniem – protams  volejbola elmentiem! Šoreiz apbalvots labāko trijnieks Amanda Frickausa, Gunvaldis Vēsmiņš un Tomass Boguševics, kuri tika pie pārsteiguma balvām no Liepājas Olimpiskā centra.

Nākamais posms jau 4.augustā.

”Liepājas pludmales volejbola līga” atlikušie posmi:
3.posms 4.augusts 18:00
4.posms 11.augusts 18:00
5.posms 18.augusts 18:00
6.posms 25.augusts 18:00

Visi posmi notiek pludmales volejbola laukumos pie Centrālās glābšanas stacijas.

Pieteikšanās no 17:30 – 17:55. Dalības maksa 5 EUR posmā.

Liepājas pludmales volejbola līgu atbalsta: Liepājas pilsēta, Latvijas volejbola federācija, Liepājas Olimpiskais centrs, restorāns ”Hot Potato”, bārs “Kursas putni”, reklāmas aģentūra “Tanel Media”.

Pievieno komentāru

Volejbols

Uz rekurzeme.lv pilno versiju