Liepājā jaunā turnīra "Smilšu bums Liepājā" otrais posms pulcē vairāk nekā simts dalībniekus

Otrdienas, 10. augusta, vakarā LOC Tenisa halles Pludmales volejbola laukumos norisinājās otrais no četriem pludmales volejbola turnīra „Smilšu bums Liepājā” posmiem. Šoreiz turnīrs notika citā formātā – pēc mix turnīra principa, kur kopumā 103 dalībnieki pēc izlozes spēlēja jauktajās sieviešu-vīriešu komandās, portālu "ReKurZeme" informē volejbola komandas “Liepāja” pārstāve Eva Jakubenoka.

Dalībnieki tika dalīti 3 grupās – amatieri, veterāni un entuziasti/iesācēji.  Veterānu grupas (vecums 40+) dalībnieki spēlēja  komandās pa 3 – viena sieviete un divi vīrieši. Spraigās cīņās 7 komandu konkurencē par veterānu grupas čempioniem kļuva Ieva Cālīte, Ainars Trapučka un Andrejs Vasiļjevs, kuri pārspēja Zanes Lobānovas, Ginta Jurika un Ainara Tetera komandu. Trešo vietu ieguva Indra Jurika, Dainis Zombergs un Lauris Sprūds.

Entuziastu/iesācēju grupā uzvarēja Arturs Malakausks un Sandra Gaileviča, pārspējot otrās vietas ieguvējus Denisu un Jekaterinu Shalkovus un trešās vietas laureātus – Līvu Zīli un Andri Kraukli.

Amatieru cīņās nepārspēts atkal palika Artis Zombergs, kurš šoreiz spēlēja ar pārinieci Dainu Mediņu. Dalībnieki, kas ieguva otro vietu, bija Adrija Kalavanova un Emīls Mangulis, kas uz „Smilšu Bums” turnīru bija atbraukuši no Ogres. Trešo vietu izcīnīja Inga Čandere un Kristers Ērglis.

Otrā posma uzvarētāji:
Amatieri:

1. Daina Mediņa, Artis Zombergs
2. Adrija Kalavanova, Emīls Mangulis
3. Inga Čandere, Kristers Ērglis

Veterāni:
1. Ieva Cālīte, Ainars Trapučka, Andrejs Vasiļjevs
2. Zane Lobānova, Ainars Teteris, Gints Juriks
3. Indra Jurika. Dainis Zombergs, Lauris Sprūds

Entuziasti/iesācēji:

1. Sandra Gaiļeviča, Arturs Malakausks
2. Jekaterina Sholkova, Deniss Sholkovs
3. Līva Zīle, Andris Krauklis

 Uzvarētāji tika apbalvoti ar medaļām un naudas balvām no pasākuma atbalstītājiem.

Nākamais „Smilšu bums” posms King turnīrs notiks 24. augustā – atkal jaunā formātā. Trešajā posmā dalībniekiem katra spēle būs jāspēlē ar citu spēlētāju. Dalībnieku skaits būs ierobežots, tāpēc iepriekšējā pieteikšanās – obligāta. Vairāk informācijas par nākamā posma norisi meklēt Sieviešu volejbola kluba „Liepāja” facebook lapā https://www.facebook.com/liepajasvk un instagram kontā https://www.instagram.com/liepajasvk/

Sacensības atbalsta:
Liepājas pilsētas pašvaldība
Autoskola „Presto” (https://presto.lv/liepaja)
SIA Būve&Būve
SIA Zibenszeļļi
Liepājas piepūšamās atrakcijas (28324173)
Windcut Barbershop
Blaķene Barbershop/bārs
Kurzemes Biznesa inkubators
SIA Ķirsis R

Pievieno komentāru

Volejbols

Uz rekurzeme.lv pilno versiju