Cīravā nodeg dzīvojamā māja; Vērgalē deg dārza māja 1

Cīravā naktī uz piektdienu nodega dzīvojamā māja, bet 18. novembrī Vērgalē dega dārza māja.

Naktī uz piektdienu, 19. novembri, pulksten 4.09 VUGD saņēma izsaukumu uz Dienvidkurzemes novada Cīravas pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva dzīvojamā māja pilnā 180 kvadrātmetru platībā un ēkai iebrucis jumts. Pulksten 6.50 ugunsgrēks lokalizēts, bet pulksten 10.34 likvidēts, portālu "ReKurZeme" informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa. 

Notikuma vietā strādāja deviņi VUGD ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot trīs autocisternas, kā arī Cīravas ugunsdzēsības formējuma ugunsdzēsēji. 

Ceturtdien, 18. novembrī, pulksten 11.25 tika saņemts izsaukums uz Dienvidkurzemes novada Vērgales pagastu, kur dega dārza māja divu kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās. 
 
Visā Latvijā aizvadītajās piecās diennaktīs VUGD saņēma 267 izsaukumus – 59 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem viens bija meža ugunsgrēks, 158 uz glābšanas darbiem, bet 50 izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lorensa

Nav neka briesmigaka ka palikt bez maajas..jo maaja nav tikai buuve..majai ir dvesele.tava dvesele..un ta bus tik silta un miila cik tu pats..sargi savu maju no ugunsposta..ta ir tragedija

pirms mēneša, 2021.11.22 12:34

Aizputē

Uz rekurzeme.lv pilno versiju