Durbē pirmizrādi piedzīvo vietējo iedzīvotāju radīta filma 2

Ceturtdien, 18. novembrī, Durbes kultūras namā bija neparasti svinīga pēcpusdiena - apmeklētāji, ievērojot epidemioloģisko drošību, varēja noskatīties filmas pirmizrādi pēc R.Blaumaņa darbu motīviem "Atrast īsto" (scenāriste, režisore Inese Ceriņa). Filmā piedalījās amatierteātra "Dīvatrons" dalībnieki, vidējās paaudzes deju kolektīvs "Lindale", tautas mūzikas ansamblis "Neparasts gadījums" un citi Durbes bijušā novada iedzīvotāji, portālu "ReKurZeme" informē Dienvidkurzemes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

"Šis laiks iemācīja paskatīties uz lietām savādāk, būt radošākiem. Esam lepni un priecīgi par padarīto, mēs bijām lieliska komanda - viens par visiem un visi par vienu! Neraugoties uz laika apstākļiem, mēs izturējām smago, atbildīgo filmēšanās darbu, iedrošinot viens otru. Lai šī filma ir kā atskats uz skaisto Durbes vasaru!", teica Durbes kultūras nama vadītāja, filmas producente Daira Veilande. Filmas projekts tapa šogad pavasarī un vasarā. Operatora, montāžas, gaismotāja, rekvizitora darbus paveica pašu, novada aktīvistu spēkiem.

Pirmizrādi pagodināja arī Dienvidkurzemes novada pašvaldības domes darbinieki - priekšsēdētājs Aivars Priedols, Kultūras pārvaldes vadītāja Linda Pričina un deputāts, Kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētājs Linards.Tiļugs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Aldis no Medzes

Dienvidkurzemes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Aivars Priedols iespējams ir rīcības nespējīgs (nespēj atbildēt par savu rīcību), kuram visticamāk ir nepieciešama nopietna palīdzība un ārstēšana.

pirms mēneša, 2021.11.23 18:44

Vilis no Dubeņiem

tas kad Priedols ir aiz savas glumības nonācis pie vadības ir kļūda.

pirms mēneša, 2021.11.23 19:40

Durbē

Uz rekurzeme.lv pilno versiju