FOTO: Lieģos bērni ar lielāko prieku piedalās netradicionālās sporta spēlēs 3

Svētdien, 29. augustā, rosība valdīja pie Lieģu kultūras nama, kur bērnu komandas sacentās netradicionālās sporta spēlēs, izpildot vairāk nekā desmit dažādus uzdevumus.

Portāls novēroja, ka bērniem bija jāveic uzdevums "Ielien riņķī", bija pārbaudījums "Noķer marsiešus!", jāsacenšas uzdevumā "Uzpūt augstāk!", jālidina lidmašīna stadionā disciplīnā "Kur ir mana lidmašīna?". Bija arī uzdevumi", "Izgāz dusmas!", "Lielais krekls", "Lielās acis!" un citi. Kopumā bija 14 kontrolpunkti, kuros katra komanda demonstrēja savu izveicību.

Pasākuma organizatore Sanita Bušma stāsta, ka visos punktos tika ņemta laika kontrole, bet beigās visi bija uzvarētāji. Visiem bija vienlīdzīgas balvas, lai neviens nav apvainojies. Balvās bija noderīgas lietas skolai, popkorns un cukurvate.

S. Bušma priecājas, ka svētdienas pasākumā bija ļoti liela atsaucība. Bērnus vilināja, ka par brīvu bija popkorns un cukurvate, kā arī visi bija izslāpuši pēc aktivitātēm. Iepriekšējos gadus Sporta diena pulcēja četras vai piecas komandas, bet šogad bija pat septiņas vienības.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kā tad

Nu kur tad nu bez Bušmas....organizatores...

pirms 3 mēnešiem, 2021.08.29 17:32

Vienalga

"kā tad" - kamēr bija pasākums, kārtīgi piebezdēji dīvānu???

pirms 3 mēnešiem, 2021.08.29 19:26

Bezdet

Ne bezdet bet māte meitai algu samaksāja es gan tā nedarītu lai nebūtu interešu konflikts bet paņemtu kādu no malas lai arī citam dotu iespēju nopelnīt....

pirms 3 mēnešiem, 2021.08.31 20:34

Durbē

Uz rekurzeme.lv pilno versiju