Durbes mazuļi zīmē Dienvidkurzemes ģerboni 2

Durbes pirmsskolas izglītības iestādes "Ābolītis" rīkotajā vizuālās mākslas konkursā "Dienvidkurzemes novada ģerboņa projekts" pirmo vietu ieguva pirmsskolas skolotāja Lāsma Jāce.

Tikai ar vienas skatītāju balss mazākumu, otro vietu ieguva iestādes administrācijas kopdarbs, bet trešo vietu - Olivera Ornicāna darbs. portālu "ReKurZeme" informē sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

Konkurss tika rīkots sadarbībā ar Durbes kultūras namu, kurā ikviens interesents varēja nobalsot par interesantāko darbu. Kopumā tika saņemti 83 balsojumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Lorensa

Mazuli ..vin pasaulii redz un zimee ar dieva acim....vini sajut savas majas savu novadu ar engelu sparniem..berni ir pukes dieva darzaa..kuras prasa lielu milestibu un rupigu kopsanu..sargasim bernus..bez viniem tak vairs nebus dienvidkyrzemes..vini ir tak irnakotne..lai dienvidkurzemes gerbonis vienmer butu mazo kurzembieku sirsninas

pirms 3 mēnešiem, 2021.10.29 15:45

Atribūtika

Varēs atkal jaunus ğerboņus un karogus zīmēt uz pārs gadiem. Pēc tam atkal vecos vilkt laukā ar ziliem viļņiem sarkanā fonā.

pirms 3 mēnešiem, 2021.10.30 18:28

Dienvidkurzemes novadā

Uz rekurzeme.lv pilno versiju