Cīravā, iespējams, pamana no "Atomiem" izbēgušo ķengurēnu 1

Trešdien, 6. oktobrī, sociālā tīkla "Facebook" lietotāji dalās ar informāciju, ka Cīravas apkaimē redzēts šovasar no Nīcas novada brīvdienu mājas "Atomi" izbēgušais ķengurēns Sidnejs.

Brīvdienu mājas "Atomi" pārstāve Elīna portālam stāsta, ka ir liels prieks par labajām ziņām, bet šobrīd nevar teikt ne jā, ne nē, ka tiešām ir redzēts ķengurēns. Fakta apstiprinājumam nav ne bildes, ne video.

Elīna piebilst, ka bieži cilvēki, ziņo, ka redzējuši ķengurēnu, bet beigās izrādījies, ka tas bijis lapsēns, stirnēns vai kāds cits dzīvnieks.

"Ļoti priecājamies, ka ir šāda ziņa, ka ķengurēnu izdosies atrast. Cerams, ka viņš joprojām ir dzīvs un laimīgs kaut kur skraida," stāsta Elīna.

Elīna piebilst, ka cilvēkiem, redzot izbēgušo ķengurēnu, ir jāzvana "Atomiem". Ideāli būtu, ja Sidneju izdotos iedzīt kādā sētā vai šķūnī, jo viņš ir ļoti ātrs. Kamēr saimnieki ierastos, ķengurēns jau būtu prom.

"ReKurZeme" jau rakstīja, ka Valbija ķengurēns no "Atomiem" izbēga 2. jūlijā. "Sidnejs ir bailīgs, nav agresīvs , nav drošs pie cilvēkiem un pārējiem dzīvniekiem," norāda "Atomu" saimnieki. 

Sidnejs pēc izbēgšanas nākamajās dienās tika redzēts Liepājā parkā pie jūras, pludmalē, taču viņu notvert nav izdevies.

Gadījumā, ja kāds ķenguru kaut kur pamana, saimnieki aicina zvanīt policijai pa tālruni 110 vai arī pa tālruni 25 560 040.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lorensa

Varbut nemaz nevajag kert to kas aizmucis no sprosta.
Kengurens zina kas ir briviba...vins to izjut..un vins negrib padoties gustaa..varbut ka vinam gruti klajas rudenii..ziemelos bet vins ir brivs.un varbut velas ari brivibaa nomirt..cilvek.ka tu juties paslaik..vai tev patik ka tevi vajaa un ker..ierobezo.santazee.iespaido garigi un fiziski.ari tu tagad tiecies pec brivibas nu gluzi ka kengurens no tala tala kontinenta..vins noteikti sez meza zem kaila kruma un naktis sapno par australiju savu milo dzimteni..ak kenguren ..cik pasaule ir nezeliga..bet briviba tiek dota jau mums katram puedzimstot..un mes to nedrikstam zaudet.un atnemt citiem.

pirms mēneša, 2021.10.12 06:30

Nīcā

Uz rekurzeme.lv pilno versiju