Ziemassvētku Vecītis un Rūķupes Rūķi astoto gadu aicina "Piepildīt Lielo dāvanu maisu" 5

Ziemupes Ziemassvētku vecītis un Rūķupes rūķi jau astoto gadu aicina gatavot dāvanas, kuras pēcsvētku laikā nogādāt Kurzemes reģiona ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem. Tiem, kuriem pašiem nav iespējas tās sagādāt vai  šajā dzīves mirklī neklājas tik viegli, un ir nepieciešams mazs uzmundrinājums, portālu "ReKurZeme" informē Rūķis Rakstītājs.
 
Šo septiņu gadu laikā Ziemassvētku Vecītis un Rūķupes Rūķi ciemojušies vairāk kā 200 mājās teju visā Kurzemē. Lai iesaistītos akcijā, nozīme nav naudas ieguldījumam, bet labajām domām, sirds siltumam un vēlmei iepriecināt. Lielajā Dāvanu maisā īpaši noder pārtikas produkti (dārza labumi, rīsi, milti vai citi virtuvē noderīgi pārtikas produkti un našķi), dažādas higiēnas un saimniecības preces (gultas veļa, dvieļi, šampūni, zobu pastas un zobu birstes, veļas pulveris, trauku mazgāšanas līdzekļi u.c.), trauki, aizkari, spēles, kas rosina domāt un darīt, skolas piederumi. Lai atbalstītu vietējos uzņēmējus un mājražotājus, aicinām ziedot arī Dāvanu kartes.

“Aicinām nedāvināt mīkstās rotaļlietas un apdomāt, vai tas, ko tu sagatavo otram, ir kas tāds, ko tu pats priecātos saņemt. Šī akcija nav radīta, lai atbrīvotos no vecām, nevajadzīgām, saplīsušām vai netīrām mantām. Katrs saņēmējs - kā liels, tā mazs - ir dzīvs cilvēks, tāpat kā šo lietu sagādātāji. Pirms nolem, ko atdot, aizdomājies, kā tu justos, to saņemot,“ uz pārdomām aicina rūķi.

Rūķu Motivācijas brigāde tās gan personīgi savāc, gan sagrupē, gan ar sociālo dienestu darbinieku starpniecību kā Cerības Stariņu nogādā vientuļajiem cilvēkiem un ģimenēm, kurām šai dzīves posmā neklājas tik viegli. Ņemot vērā, ka dāvanu maisus (pakas) rūķi komplektē pēc to adresātu mazas izpētes, aicinājums ir tās nesaiņot dāvanu papīros (izņemot gadījumus, ja tie ir caurspīdīgi), bet ievietot dāvanu maisiņos vai kastēs, lai tās var ērti aplūkot un sagrupēt.

Ja dāvanas sagatavojat kolektīvi (skolās, pirmskolas izglītības iestādēs, darba kolektīvos), to savākšanu iespējams pieteikt līdz 3. decembrim zvanot 29400470 vai rakstot uz e-pastu rukupesrukis@gmail.com. Savukārt no 5. decembra tās personiski ir iespējams nogādāt Rūķupē Ziemupes jūrmalā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Salavecis

Cilvekiem ir vajadziga tikai viena davana..briviba..bet to nedavina.ta jaizcina

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.15 16:52

Lorensa

Kadi zienasvetki kadas davanas..cilvekiem ir atnemts pedejais prieks zienasvetku tirdzini..paldies varnesiem par davanu tautai...luelaka davana ir laut cilvekiem stradat uzturet gineni un svinet svetkus..daydziem bus circenisa zuemasvetki ..bet puenajs laijs ka tiem svetku prieka atnemejiem nebus pat circenisa ziemasvetki.

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.15 17:03

Lorensa

Zinot ka cilveki daudzi sodien jutas..tai skaita ari es..man nebutu zienasvetku prieka pat tad ja man salavecis davinatu miljonu..zienasvetku prieks ir visas tautas patiess svetku prieks..kad zvani un zvanini skan un nav neviena kas skumst..kad ziemsvetku vakars tumst..lai visiem mila tauta butu priecigi svetki jums..kad ziensvetku zvaigzne debesis mirdz ka mazs brinuns kad jezus berns dzimst..par mums.

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.15 17:13

Natee

Ja nav prieka dvēselē , tad mākslīgi arī viņu neradīsi . Tik vienas negācijas , lamāšanās , kašķi , neizprotami lēmumi , u.t.t. Kur lai te rodas prieks ?

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.16 09:33

spams

es iesaku Pirdola aivaru likt par salatēti , viņš labi māk fabuļus laist!

pirms 2 mēnešiem, 2021.11.16 17:36

Pāvilostā

Uz rekurzeme.lv pilno versiju