Priekulē ugunsgrēks noposta dzīvojamo māju 3

Svētdien, 28. novembrī, pulksten 11.56 VUGD saņēma izsaukumu Priekulē, kur, kā liecināja saņemtā informācija – dzīvojamā mājā izcēlies ugunsgrēks.

Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu pilnā platībā deg divstāvu dzīvojamās mājas otrais stāvs un jumts, portālu "ReKurZeme" informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās pieci cilvēki.

Notikuma vietā strādāja 13 VUGD ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot piecas autocisternas, kā arī Gaviezes pašvaldības ugunsdzēsēju formējuma ugunsdzēsēji.  Pulksten 16.01 ugunsgrēks, kurā dega dzīvojamā māja 100 kvadrātmetru platībā, lokalizēts, bet pulksten 18.17 likvidēts.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lorensa

Tas ir arprats un liela nelaime..parasti ziema notiek vairak ugunsgreki.iemeslu daudz silditaji .katli netiritas cukas utt..lai dievs pasargaa ziemaa palikt bez majam...mani ari parnemysas skumjas..ara snueg tik nepratigi balti.bet cituem dzive parversas melnos bezcerigos pelnos..

pirms mēneša, 2021.11.29 13:29

Lorensa

Loti jauznanas ar adventes vainagos iedegtam svecem..pat uz mirkli tas neatstajiet vienas..pirms daudziem gadiem nan pasai gadihas ka degosa svece uzkrita uz sausajam skujam un uzluesmoja tas tikai mirkli kd biju virtuvee .vainags atradas tuvu loga auzskariem....labi ka laicigi ieraudziju.

pirms mēneša, 2021.11.29 13:36

nu i nu!

ļoti skaista ēka ar pagalmā ūdenskritumu!!
Priekule?

un tāda šausmīga nesakoptība?

Visskaistākā vieta Priekulē!!

Nebija ideju?

(skumji par civēkiem ugunsgrēkā cietušajiem, ļoti skumji..)

pirms mēneša, 2021.11.29 19:08

Dienvidkurzemes novadā

Uz rekurzeme.lv pilno versiju