"Kurzemes gaļsaimnieka" apgrozījums pērn pieaudzis par 2,7%

Gaļas pārstrādātājs SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" pērn strādāja ar 41,401 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa palielinājās trīs reizes un bija 768 118 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.

Kompānijas gada pārskatā norādīts, ka "Kurzemes gaļsaimnieks" pērn Latvijā realizēja produkciju 36,193 miljonu eiro vērtībā, kas ir par 1,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt Eiropas Savienības tirgos uzņēmuma produkcija realizēta 5,207 miljonu eiro apmērā, kas ir par 13,3% vairāk nekā 2019.gadā, vēsta LETA.

"Kurzemes gaļsaimnieks" vadība norāda, ka pērn veikti nozīmīgi ilgtermiņa ieguldījumi, tostarp vērā ņemami līdzekļi ieguldīti vairāku jaunu gaļas pārstrādes tehnoloģisko līniju iegādē.

Tāpat turpināts darbs pie produktu svēršanas un noliktavu uzskaites automatizācijas, kas uzlabo produkcijas ražošanas izsekojamību un uzskaiti ražošanas procesā.

Pērn "Kurzemes gaļsaimnieks" atvēra jaunas struktūrvienības jeb tirdzniecības vietas, savukārt dažas tika slēgtas. Kopumā 2020.gada beigās kompānijai bija 70 tirdzniecības vietas visos Latvijas reģionos.

Kompānijas vadība arī uzsver, ka uzņēmums turpina attīstīt savu loģistikas nodaļu, tādējādi samazinot transporta izmaksas, kā arī uzlabojot piegāžu kvalitāti.

Turpmāk "Kurzemes gaļsaimnieks" vadība paredz līdzšinējās produkcijas sortimenta, ražošanas apjoma un rentabilitātes pieaugumu. Tāpat plānots strādāt pie kompānijas veikalu ķēdes paplašināšanas.

Kopumā kompānijas vadība paredz, ka, ja patērētāju pirktspēja nemazināsies, "Kurzemes gaļsaimnieks" arī 2021.gadā turpinās sekmīgi attīstīties.

Jau ziņots, ka "Kurzemes gaļsaimnieks" 2019.gadā strādāja ar 40,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 9,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās 2,9 reizes - līdz 252 907 eiro.

"Kurzemes gaļsaimnieks" reģistrēts 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,988 miljoni eiro. Kompānija pieder četrām Latvijas privātpersonām - lielākā īpašniece ar 41,43% ir Aksana Jansone, 28,57% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Ainaram Jansonam, bet pa 15% pieder Inesei un Stepanam Riško.

Pievieno komentāru

Priekulē

Uz rekurzeme.lv pilno versiju