Durbē izveidota jauna pastaigu taka 11

Projekta “Dabas tūrisma un rekreācijas objekta izveide Durbē, 2.kārta” ietvaros sakārtota Durbes dīķa piegulošā degradētā teritorija, pabeigta gājēju celiņa izveide arī otrpus dīķa, kur daļa no celiņa ir izveidota uz skrūvpāļiem, portālu "Rekurzeme" informē Durbes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

Projekts tika īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Atbilstoši Publisko iepirkumu likumam tika izsludināts iepirkums, kura rezultātā būvdarbus veica SIA “AB Būvniecība”. Projekta izmaksas  88264 eiro.

Turpmāk apmeklētājus priecēs koka laipa un platforma, no kuras paveras ainavisks skats, ir izvietoti arī soliņi un atkritumu urnas. Pavasarī apkārtnē vēl tiks veikti vairāki labiekārtošanas darbi.

Durbes novada būvvaldes vadītājs, arhitekts Jānis Grundbergs, Durbes novada būvvaldes būvinspektors Ivars Čīma, būvinženiere Santa Bucika un projektu vadītāja Signe Rozenšteina atzina, ka apsekotais objekts ir pabeigts. Uzklausot speciālistu un iedzīvotāju viedokļus, var secināt, ka ir izdevusies jauka atpūtas vieta, kas priecēs Durbes novada iedzīvotājus un pilsētas viesus.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

sprogainā

Ūdenī nomesta nauda, ko citu lai pasaka.

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.20 16:47

Silvija

Cik gara tā taka? Pēc 1.kārtas bija gauži īsa.

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.20 17:26

aizput

Nu ļoti skaisti. Dažam lielākam kaimiņa novadam ir ko pamācīties no mazās Durbītes kā projekta naudu jaapsaimnieko.

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.21 17:15

Silvija

Ja Tu , mans bijušais bruņiniek, būsi nākamās vēlēšanās kādā listē, mana balss būs par Tevi. Tu visiem parādīsi. Pavasarī Durbēs taka bija tik īsa, ka pat man aizdusa 10 minūtēs neuznāca. Vienīgi soliņi bija sabūvēti kā prieķs dziesmusvētkiem: ja visus durbeniekus izdzītu ārā, tad pat puse nebūtu aizņemti.

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.22 13:18

aizput

Silvuk aizkāpi pie kāda daktera kurš specializējas galvas kaitēs. Tev tas vīriešu hormona trūkums iespaido smadzeņu darbību.

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.22 14:46

Silvija

Tu, Tāli gan esi rupeklis. Varbūt vienīgi Aldis Tevi ņems savā sarakstā. Beigsim savu veļu mazgāt pie Durbes ezera!

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.22 17:13

Vecais

Tā tāda mode visā valstī. Veids kā tērēt naudu, jo kur lai citur liek.

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.20 19:02

Skolnieciņš no svētbirzs

2020. gads iet jau uz beigām. Pavisam drīz mēs svinēsim Ziemassvētkus. Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai – gada saltākajam gadalaikam. Ziemassvētkos ir jāgodina sentēvi un Latvju Dievi. Savā privātajā mežiņā noliksim cienastu par godu Latvju Dieviem. Uz svētakmeņa ziedosim baltmaizes klaipu, trīs jēlas olas, septiņas saujas graudu un sauju riekstu par godu Latvju Dieviem. Pieliekot plaukstu pie koka lūgsim Latvju Dievu labvēlību. Mēs esam Dievu bērni, Latvju Dievi vienmēr uzklausīs mūsu lūgšanas. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums, tāpēc pirmssvētku laikā piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Pavadīsim šos svētkus sirsnīgi. Svinēsim savās mājās ģimenes lokā. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgus Ziemassvētkus vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #svētbirzs #Skolnieciņš #Ziemassvētki

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.20 19:30

Skolnieciņš no svētmeža

Ir pienākusi baltā ziema. Tuvojas svētki. Pēc nedēļas būs jau pienākuši Ziemassvētki. Ziemassvētku noskaņa jau klauvējas pie mūsu namu durvīm. Šajā pirmssvētku laikā daži no mums dodas uz mežu pēc Ziemassvētku egles. Taču labāk atstāsim eglīti mežā, lai eglīte aug un priecē Dabas Māti. Nama rotāšanai var rūpīgi nozāģēt eglīšu apakšējos zarus ( ar laiku egļu apakšējie zari pie zemes paši atmirst). Nekaitēsim lieki eglītēm. Godināsim Dabas Māti ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Saudzēsim visu dzīvo dabu! Dabas Māte ir mūsu Radītāja. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni, mēs esam Dievu bērni. Dabas Māte mūs mīl. Atrodoties mežā, pieliksim plaukstu pie koka un lūgsim Dabas Māti. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Pateiksimies Latvju Dieviem par visu labo, kas mums šajā gadā ir bijis. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Atcerēsimies sentēvu pagāniskās tradīcijas. Dzīvosim draudzīgi! Paldies Latvju Dieviem! Visa slava Latvju Dieviem!
Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #svētmežs #Skolnieciņš #Ziemassvētki

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.20 19:31

Tādu fikso projektu daudz

Projektu apguve gada beigas viss sakrīt. Papē skatu torni tā uzbūvēja meža vidū tā pat apgūstot līdzekļus. Iniciators Latvijas valsts meži

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.21 09:19

Kirdik

Vēl vajag pāris rozā peikānus iepirkt lai pa to dīķi peld ,tad būtu pa kruto.

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.21 17:14

Durbes novadā

Uz rekurzeme.lv pilno versiju