Durbē protestē pret orgānu izņemšanu

Durbē 15. jūnijā miermīlīgu akciju sarīkoja asociācijas Faluņ Dafa brīvprātīgās pārstāves, aicinot pievērst uzmanību nežēlīgajai praksei,kad Ķīnā no cilvēkiem bez atsāpināšanas piespiedu kārtā tiekot izņemti orgāni.

Pārstāves runāja ar garāmgājējiem par šo problēmu kā milzīgu cilvēktiesību pārkāpumu, par kuru masu medijos tiekot noklusēts. Pārstāve Biruta Skujiņa apgalvoja, ka nekādi ziedojumi akcijā netiek pieņemti, bet akcijā dala bukletus, stāsta par genocīdu pret ķīniešiem,aicinot pievērsties labestības un pacietības praksei, informē Durbes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus. 

Pārstāves aicināja garāmgājējus iepazīties arī ar ķīniešu vingrojumu kompleksu iekšēja mieru iegūšanai.

Kāds vīrs atmet ar roku: "Es māku sevi sakārtot, esmu ceturtajā paaudzē durbenieks, ar mani ir viss kārtībā, kam mums svešas mācības!".

"Zīmīgi, ka šī akcija notiek vietā - Durbes baznīcas laukumā, kur pirms 80 gadiem un 1 dienas notika izsūtīšana, tas laikā un telpā simboliski sasaucas ar salauzto likteņu tēmu kā Latvijā, tā Ķīnā," norādīja sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

Faluņ Dafas pārstāves ar šādu akciju katru sestdienu ceļos pa Kurzemes mazpilsētām un dalīs materiālus par savu kustību arī bibliotēkām. "Laukos cilvēki nav tikumības pamatus pazaudējuši," pauž brīvprātīgās.

Pievieno komentāru

Durbē

Uz rekurzeme.lv pilno versiju