VIDEO: Pauž sašutumu, ka Grobiņā luksofori jau deg, bet darbi nenotiek 5

Grobiņnieks Dzintars Skrundenieks sociālajā tīklā "Facebook" dalās ar video, kurā pauž sašutumu, ka Grobiņā, ceļa posmā, kur plānots liet asfaltu, ir jau salikti luksofori un ir jāgaida pie sarkanās gaismas, bet neviens strādnieks nav manāms.

Drīz uz Cimdeniekiem brauksim pa asfaltētu ceļu, tikmēr informē Grobiņas novada pašvaldība. Uzsākot Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Grobiņas novadā”, Nr.3.3.1.0/18/I/009 īstenošanu, sākušies pirmie būvdarbi objektā “Lauktehnikas un M.Namiķa ielu Grobiņā, Lidostas ielas Cimdeniekos, Grobiņas pag., pašvaldības autoceļu “Ceļš V1222” un “Otaņķu autoceļš-Brēdiķi” Grobiņas pag. pārbūve”.

Bijušajā Lauktehnikas teritorijā jau veikti demontāžas darbi, daļēji izbūvētas ielu un stāvlaukuma apakškārtas. Lidostas ielā apakšuzņēmējs SIA “Volts 1” uzsācis darbus pie 20kV elektrības kabeļa pārvietošanas.

Lai droši veiktu būvdarbus, tuvākajās dienās uz pašvaldības autoceļa “Ceļš V1222” sāksies satiksmes regulēšana ar braukšanas ātruma ierobežojumiem un luksoforiem. Lūdzam būt saprotošiem!

Projekta „Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Grobiņas novadā”, Nr.3.3.1.0/18/I/009, mērķis ir palielināt privāto investīciju apjomu un jaunu darba vietu izveidi Grobiņas novadā, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības (komercdarbības) attīstību veicinošos pasākumos atbilstoši pašvaldības attīstības programmā noteiktajam un balstoties uz uzņēmēju vajadzībām.

Darbus veiks trīs ielu un ceļu objektos:
1. Lauktehnikas un M.Namiķa ielu Grobiņā, Lidostas ielas Cimdeniekos, Grobiņas pag., pašvaldības autoceļu “Ceļš V1222” un “Otaņķu autoceļš-Brēdiķi” Grobiņas pag. pārbūve;
2. Zirgu, Saules, Jāņa un Priedulāju ielu un Liepu gatves, Grobiņā, pašvaldības autoceļu “Grobiņa-Ālande-Bārtas autoceļš” un "Jaunarāji - Ālande" Grobiņas pag., Grobiņas nov. pārbūve un "Strautmaļu ceļš" un "Vairogu ceļš" Grobiņas pag., Grobiņas nov. izbūve, t.sk. ietves un apgaismojuma izbūve Zirgu ielā;
3. Robežu, Liepu un Kviešu ielu Robežniekos, Grobiņas pag. pārbūve.

Būvdarbus objektā veic SIA “CTB”. Būvprojektu autors ir SIA “VCI”, bet būvdarbu uzraudzību veic SIA “d4m”.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Sagāde

Nu ko tas iedomīgais pāvs čīkst. Nu remonta laiks, drusku nesaskanēja ar organizāciju. Tas laikam tāpēc, ka šamo izmeta no CTB ????

pirms mēneša, 2020.05.27 22:47

Joske

No tā CTB neizmet ,bet aiziet paši -( no Pāvu bara CTB). Jocīgā kompānija .

pirms mēneša, 2020.05.27 23:00

sēdiet un gaidiet ,mēs nāksim!!!

Nu izmeta vai neizmeta, tas ir pavisam cits jautājums, bet te nav ko iebilst, viņam taisnība, no tā bišķiņ nesaskaņoja, cik daudziem tiek ***a ikdiena un izraisītas dusmas!!! Un galu galā tā ir un paliek necienīga attieksme pret kādam maznozīmīgo sabiedrību !!!!

pirms 25 dienām, 2020.06.12 19:32

fhffhfh

Kad viņi atradīs kādu BEIDZOT kas māk saregulēt tos luksoforus. Nostāvam 5 -7 minūtes un tad sāk kāds pretī braukt. Tas nozīmē ka abos galos sarkkanais deg . Kad beidz braukt vēl 4 jāgaida

pirms mēneša, 2020.05.28 07:41

nu kā citādi

tas novads iestrēdzis attīstībā

pirms mēneša, 2020.05.29 18:15

Grobiņas novadā

Uz rekurzeme.lv pilno versiju